Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu’ndan cesur paylaşım! Eliz Sakuçoğlu kimdir?
Eliz Sakuçoğlu’ndan cesur paylaşım! Eliz Sakuçoğlu kimdir?
Stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu, dün gece Sarıyer'de gerçekleşen ödül törenine katıldı. Eliz Sakuçoğlu'nun derin göğüs dekoltesi geceye damga vurdu. Peki Eliz Sakuçoğlu kimdir?
Magazin 16 Şubat 2018 - 09:34

Sosyal medyada paylaştığı cesur fotoğraflarla adından sık sık söz ettiren Eliz Şakuçoğlu, dün akşam katıldığı ödül gecesinde yaptığı paylaşımla nefesleri kesti. İşte Eliz Şakuçoğlu’nun o paylaşımı;
elizsakucoglu

ELİZ SAKUÇOĞLU KİMDİR?

Eliz Sakuçoğlu henüz 14 yaşında iken oturduğu şehirde bir mağazada harçlığını çıkarmak için çalışmaya başlayan Eliz Sakuçoğlu Antakya doğumludur. Altı yaşındayken ailesiyle birlikte Almanya'ya taşınmış ve eğitimini bu şehirde almıştır. Bremen'de yaşamaya ve orada ünlülerin alışveriş yaptığı bir mağazanın atölyesinde tasarımcılık yapmaya başlamıştır.

Annesiyle babasının boşanmasının ardından İstanbul'a taşınmış, Gaye Sökmen Ajans ile anlaşarak fotomodellik yapmaya başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde sekiz ay kadar eğitim aldıktan sonra; Hülya Koçyiğit, Ediz Hun gibi ünlü isimlerin oynadığı Asla Unutma dizisinde rol almıştır. Acun Ilıcalı'nın Fear Factor yarışmasına katılarak birinci olmuş ve büyük ödül 50 bin TL kazanmıştır.

Son güncelleme: 15:02 - 16.02.2018