Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu’ndan sevgi dolu bir paylaşım daha
Eliz Sakuçoğlu’ndan sevgi dolu bir paylaşım daha
Beren Benan'la mutlu bir beraberlik sürdüren Eliz Sakuçoğlu'ndan yeni paylaşım.
Magazin 26 Nisan 2016 - 07:31

Geride bıraktığımız haftalarda sevgilisi Beren Benan’la çektirdiği poz büyük ilgi uyandıran Eliz Sakuçoğlu, mutlu birlikteliğini hız kesmeden sürdürüyor. Yardımcısının çektiğini söylediği poz bir hayli dikkat çeken Sakuçoğlu, sosyal medya hesabından yine benzer bir poz paylaşmış.


Bu pozun altına Ferzan Özpetek’in kitabından alıntı yapan Sakuçoğlu’nun yazdıkları şöyle: “Kim olduğumuzun ne önemi var? Kimi sevdiğimizin ne önemi var? Ben sevdim , bu da yeter. Sizde birilerini seviyorsunuz, bu bizi eşit kılıyor. Aşkta birleşmişiz. Öptük, okşadık, sarıldık, avuttuk, sevdiğimizin bir ‘evet’ini çılgınca bir mutlulukla bekledik. Çünkü paylaşılan aşk bizi daha iyi yapan güçtür. Biz aşkla yaşarız çünkü sadece çılgıncasına aşık olanlar , bir insanı sevmenin ne demek olduğunu bilir …” Ferzan Özpetek’in ‘Sen benim hayatımsın’ kitabından alıntı , okuyun mutlaka”