Elon Musk, Amber Heard’e 7 gün 24 saat koruma teklif etmiş

Johnny Depp'in The Sun gazetesine açtığı iftira davasında konu aldatma suçlamalarına geldi. Tesla CEO'su Elon Musk ile ilişki iddiasını reddeden Heard'e, Musk'ın, "Senin için 7 gün 24 saat güvenlik ayarlarım, senden çok hoşlanıyorum" gibi attığı mesajlar soruldu.

Elon Musk, Amber Heard’e 7 gün 24 saat koruma teklif etmiş

Londra’daki Yüksek Mahkeme’de devam eden Johnny Depp’in The Sun gazetesine karşı açtığı iftira davasında Amber Heard, üç gün sürecek ifadesinin ikinci bölümünü verdi.

Bugünkü duruşmada Heardi evliliği sırasında Elon Musk ile ilişki yaşadığı iddialarını reddetti. 2015 yılında Depp’in evde olmadığı sıralarda Musk’ın kendisini ziyaret ettiğine yönelik iddiaları da yalanladı. Heard, Elon Musk ile 2016 yılında tanıştığını söyledi.

Amber Heard ve Elon Musk’ın asansördeki samimi görüntüleri Mart ayında İngiliz basınına sızmıştı./Fotoğraf: DHA

İddiaların yalanlanmasının ardından Depp’in avukatı, Heard’ün aktörü akıldışı kıskançlıkla suçlaması ve gayrimeşru ilişkiye girmediğini iddia etmesi üzerine Musk ile arasında geçen 22 Mayıs 2016 tarihli mesajlaşmaları sordu.

Yılın davasında söz Amber Heard'de: Tek çıkış yolumun 'ölüm' olduğunu söyledi İlginizi Çekebilir Yılın davasında söz Amber Heard'de: Tek çıkış yolumun 'ölüm' olduğunu söyledi

 

“7 GÜN 24 SAAT GÜVENLİK AYARLARIM”

Heard’ün Los Angeles’taki evde Depp’in suratına cep telefonu fırlattığını öne sürdüğü günden sonra gerçekleşen mesajlaşmaya göre, Heard’ün eşi hakkında uzaklaştırma kararı çıkaracağını söylemesi üzerine Musk, “Senin için 7 gün 24 saat güvenlik ayarlarım. Bir daha beni görmek istemesen bile teklifim geçerli. Her neyse, bir budala olduğum içimn özür dilerim. Bu sadece senden hoşlandığım için önemli” şeklinde mesaj atmış.

Amber Heard: Johnny beni sürekli ünlü erkeklerle yasak aşk yaşamakla suçladı İlginizi Çekebilir Amber Heard: Johnny beni sürekli ünlü erkeklerle yasak aşk yaşamakla suçladı

 

Çiftin dairesinin bulunduğu apartmanın kapıcılığını yapan Alejandro Rumero’nun ifadesi de Heard’e hatırlatıldı. Rumero’nun ifadesine göre, Depp Avustralya’da film çekimindeyken, Musk düzenli olarak Heard’ü gece geç saatlerde ziyaret ediyordu, hatta Heard bunun için Musk’a evin anahtarlarını vermişti. Heard ise bu iddiaları da kesin bir dille reddetti.

Amber Heard'ün eski asistanı ifade verdi: Amber, tecavüz hikayemi kendisi yaşamış gibi kullandı İlginizi Çekebilir Amber Heard'ün eski asistanı ifade verdi: Amber, tecavüz hikayemi kendisi yaşamış gibi kullandı
Loading...