Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emily Ratajkowski: Bu doğum günü gerçekten beklentileri aştı
Emily Ratajkowski: Bu doğum günü gerçekten beklentileri aştı
Geride bıraktığımız günlerde yakın arkadaşlarının katıldığı bir parti ile doğum gününü kutlayan Emily Ratajkowski, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gecenin nasıl geçtiğini gösterdi.
Magazin 10 Haziran 2019 - 10:04

Sadece verdiği cesur pozlarla değil aynı zamanda dahil olduğu sosyal sorumluluk kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çeken 28 yaşındaki model Emily Ratajkowski geride bıraktığımız gün doğum gününü kutladı.

2017'de kurduğu mayo ve bikini markası ile rekor kıran ve yeni koleksiyonu çıkar çıkmaz tükenen Emily böylelikle yeni yaşını daha keyifli bir şekilde kutladı. Mayoların tanıtımını kendisi yapan model, kısa sürede markasını zirveye taşımayı başardı.

DÖVMESİNİ GÖSTERDİ

Yeni yaşını arkadaşlarıyla birlikte kutlayan ve geceye dair görüntüleri de hesabından paylaşan Ratajkowski aynı zamanda sırtına yaptırdığı dövmeyi de yine takipçileriyle paylaştı. Emily o anların görüntülerini; ‘Bu doğum günü gerçekten beklentileri aştı’ notuyla paylaştı.

 

Son güncelleme: 10:07 - 10.06.2019
Etiketler