Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emina Sandal, kolay motive olamadığından şikayetçi oldu
Emina Sandal, kolay motive olamadığından şikayetçi oldu
Yaemina markasının kurucusu Emina Sandal, Petals magazine verdiği röportajda ilgi çekici açıklamalarda bulundu.
Magazin 24 Nisan 2017 - 13:22

Mustafa Sandal’la yaptığı evlilikle Türkiye’de geniş bir kitle tarafından tanınan Emina Sandal, kendi adına marka yaratan ve bu konuda başarılı işlere imza atan bir girişimci. Memleketi Sırbistan’da çok ünlü bir pop şarkıcısı olan Emina Sandal, bir dergiye verdiği röportajda dikkat çekici açıklamalarda bulundu. İşte Sandal’ın o röportajından öne çıkan sorular ve yanıtları:

Kolay motive olabilen biri misiniz?

Kolay motive olamıyorum ve eşim bundan hep şikayetçi oluyor. Motivasyon benim için zor bir ama motive olabildiğim yerlerde o işe inanılmaz bir şekilde sararım. Her işe ve her yere çok fazla atlamıyorum, yani işlerim konusunda çok seçiciyim. Küçükken de böyleydim. Bir şey bulduğum zaman sadece onunla oynardım ama hakkını da verirdim.

emina-sandal-sli

Sabah uyanınca güne nasıl başlarsınız?

Uyanır uyanmaz kendimi suçlu hissediyorum ve acaba şimdi mi sonra mı spor yapsam diye düşünüyorum. Bunu keşfettiğim için çok mutluyum ve sporu keşfetmemiş olanlar için çok üzülüyorum. Bazı insanlar bana neden zayıf olduğum halde spor yaptığımı soruyor, fakat ben zayıf olmak için değil, bana neşe verdiği için spor yapıyorum. O hayatımın bir parçası. Güne kahvaltı etmeden başlamayı da tercih etmem.

emina-sandal-sli

Kendinize masaj ya da hamam gibi ödüller verir misiniz?

Hamama vaktim olsa her gün giderdim, fakat çok yoğun olduğum için bazen üç ay bile gitmediğim oluyor. Kendimi şımartmayı seviyorum, bazen konserlerde ve seyahatlerde o kadar yoruluyorum ki, masaja ihtiyacım oluyor. Bir de iki oğlum var ve erkek çocuğunuz olunca siz de onlarla çocuk oluyor, durmadan sağa sola zıplayıp futbol oynuyorsunuz, hep hareket halindesiniz. Bu yoğum tempoda, masaja gidebilmek en güzel mola.

 

Son güncelleme: 13:55 - 24.04.2017