Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emina Sandal’ın takipçileri güzel ismi böyle şımarttı
Emina Sandal’ın takipçileri güzel ismi böyle şımarttı
Emina Sandal sosyal medya hesabından Yılmaz Morgül'le çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.
Erdinç YAPAN
Magazin 2 Ağustos 2016 - 07:40

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programlarından olan Rising Star, sadece katılımcılarıyla değil aynı zamanda jüri üyeleriyle de haber oluyor. Özellikle jüri koltuğunda oturan Yılmaz Morgül, gerek yorumları ve gerekse birbirinden ilginç gözlükleriyle dikkat çekiyor. Jürideki güzel isimlerin selfie paylaşmak için adeta sıraya girdiği Morgül’ün yanında bu defa Emina Sandal vardı. Daha önce de İrem Derici’yle bir selfiesi paylaşılan Morgül yine farklı gözlüğüyle dikkat çekti. Emina Sandal’ın bir paylaşımı olan fotoğraf: “Türkiye’nin en büyük ve etkili seslerinden…( hatta dünya çapında desek daha doğru olur) ile program selfiemiz…Morgülüm, Yılmazım şahanesin” satırlarıyla paylaşılmış olsa da güzel ismin takipçileri…

emina-sandal

“Asıl şahane olan sensin sen Eminam benim şu duruşa endama asalete şekerliğe bak”

“Ya Emina Abla seni yerim ben. Mustafa Abimle çok yakışıyorsunuz. Yılmaz Amcayı övüyorsun ama sende Adriana Lima’ya taş çıkartırsın ablam” paylaşımlarıyla Sandal’ı şımartmayı tercih etmiş.

İLGİLİ HABERİrem Derici paylaştı Yılmaz'ın gözlükleri öne çıktıİrem Derici paylaştı Yılmaz’ın gözlükleri öne çıktı