Emina’dan Mustafa’ya ‘Gerçek adam’ göndermesi

Şarkıcı eşi Mustafa Sandal'dan ayrılacağı konuşulan Emina Sandal'dan çok ağır ifadeler içeren bir mesaj geldi.

Emina’dan Mustafa’ya ‘Gerçek adam’ göndermesi

Geride bıraktığımız aylarda sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla adeta ayrılacaklarını ima eden ikili bu haberlerin gazetelere düşmesinin ardından ayrılık iddialarını reddetmişti. Ancak çiftin tüm bu yalanlama çabalarına rağmen haklarında yapılan haberler çiftin ayrılacaklarını gösteriyor. Özellikle Emina Sandal’ın sosyal medya hesabından yaptığı ‘Gerçek adam’ göndermesi adeta yaşananlara tüy dikti. Sırp şarkıcı Emina Sandal her şeyin yolunda gittiğini söylemesinin ardından Musti, sorunlar yaşadıklarını dile getirmişti. Emina Sandal da bunun üzerine “En büyük yanlışım, insanlara gösterdiğim sevginin aynısını bana göstereceklerini sanmam” şeklinde bir mesaj paylaşmıştı. Bununla yetinmeyen Emina, bir paylaşımda daha bulundu:

emina-ic

‘Gerçek bir adam…’

Emina Sandal’ın sert ifadeler kullandığı o satırlar şöyle: “Gerçek bir adam kadını asla incitmez. Bir kadını ağlattığında çok dikkatli ol. Çünkü Allah onun gözyaşlarını sayar. Kadın, erkeğin kaburgasından yaratılmıştır. Ayaklarından yaratılmadı. Öyle olsaydı ezilirdi. Üstün olsun diye başından da yaratılmadı. Ama göğsünden yaratıldı. Eşit olsun diye. Kolun biraz altında, korunsun diye… Kalp hizasında sevilsin diye…”

Mustafa Sandal-Emina Sandal ayrılığının nedeni belli oldu İlginizi Çekebilir Mustafa Sandal-Emina Sandal ayrılığının nedeni belli oldu

 

Mustafa Sandal'dan 'boşanıyorlar' haberlerine yanıt! İlginizi Çekebilir Mustafa Sandal'dan 'boşanıyorlar' haberlerine yanıt!

 

Emina Sandal düzgün fiziğiyle büyüledi! İlginizi Çekebilir Emina Sandal düzgün fiziğiyle büyüledi!