Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emine Ün, yıllar önce aynı dizide oynadığı İbrahim Erkal’la ilgili paylaşımda bulundu
Emine Ün, yıllar önce aynı dizide oynadığı İbrahim Erkal’la ilgili paylaşımda bulundu
İbrahim Erkal'ın hastaneye kaldırılmasının ardından 1997 yılında 'Canısı' adlı dizide başrol oynadığı Emine Ün, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.
Magazin 14 Nisan 2017 - 14:04

Bundan yirmi yıl önce İbrahim Erkal’ın klibinde oynayan ve aynı dizide rol alan Emine Ün, eşiyle birlikte ünlü sanatçının tedavi gördüğü hastaneye gitti.

Güzel oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden duygusal bir paylaşımda bulundu.Emine Ün, Instagram’da yayımladığı Erkal fotoğrafına: “Çok üzgünüm. O hem sevilen bir sanatçı, hem eş, hem baba, hem arkadaş, hem de çok iyi bir insandır. Sevgili arkadaşım İbrahim inşallah bu zor dakikaları atlatacak, az önce eşimle hastaneye gittik, eşinden ve yakınlarından beyin kanaması sonucu ameliyatta olduğunu öğrendik, ne kadar perişan olduklarını anlatmak mümkün değil. Allahım önce eşine ve çocuklarına, yeni doğmuş bebeğine sonra tüm sevenlerine bağışlasın. Acil şifalar diliyorum. En kısa zamanda güzel haberlerini almayı ümit ediyorum. Dualarımız seninle” notunu yazdı.

emine-ic


Son güncelleme: 14:07 - 14.04.2017