Emrah’ın emeklilik tarihi belli oldu

Şarkıcılıkla başlayan kariyerini dönemin Yeşilçam filmlerine taşıyan Emrah, oyunculuğu ve şarkıcılığı tamamen bırakma kararı aldı.

Emrah’ın emeklilik tarihi belli oldu

Yaklaşık üç yıl önce Sibel Kirer ile dünya evine giren ve bu evlilikten Elyesa adlı bir de çocuğu olan Emrah şimdilerde Aşk ve Mavi dizisinde başrolde oynuyor. Neredeyse 36 yıldır renkli dünyanın içinde olan ve yoğun bir tempoda koşturan Emrah, 50 yaşına gelmesiyle birlikte emeklilik kararı aldı. Habertürk’ten Mustafa Doğan’ın, Emrah’ın menajerine dayandırarak köşe yazısına taşıdığı habere göre 50 yaşına gelen Emrah, oyunculuğu ve şarkıcılığı tamamen bırakarak yurtdışına yerleşecek. Sezon sonu şu anda rol aldığı Aşk ve Mavi dizisindeki sözleşmesini yenilemeyecek olan Emrah kısa bir süre sonra da yurt dışına yerleşecek. Emrah sesini özleyecek hayranları içinse, Günay Restoran’da ‘İkincisi Yok’ adlı bir de konser vererek müzik defterini de kapatacak.

Emrah'ın kabullenmediği oğlu Tayfun Erdoğan'dan flaş karar İlginizi Çekebilir Emrah'ın kabullenmediği oğlu Tayfun Erdoğan'dan flaş karar