Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Aydın festival açılışında sahne aldı
Emre Aydın festival açılışında sahne aldı
Karabük'ün Safranbolu İlçesi´nde bu yıl 18´incisi düzenlenen 'Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali' açılışında konser veren şarkıcı Emre Aydın, hayranlarını coşturdu. Emre Aydın'ı daha iyi görebilmek için binanın çatısına çıkan 2 genç, polis tarafından indirildi.
Magazin 30 Eylül 2017 - 13:50

‘Kültürel Miras ve Korumacılık’ temasıyla gerçekleştirilen festival, Köyiçi mevkisinde bando eşliğinde yapılan kortej yürüyüşü ile başladı. Kalabalık, Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı´na kadar yürüdü. Meydandaki açılış töreninde konuşan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, Safranbolu’nun hem Türkiye’de hem de dünyada önemli bir değer olduğunu söyledi.
safranbolu
EMRE AYDIN KONSERİ

Şarkıcı Emre Aydın, festivalin açılışında konser verdi. Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı’ndaki konseri yaklaşık 10 bini kişi izledi. Emre Aydın, sevilen şarkılarıyla alanı tamamen dolduran hayranlarını coşturdu. Özellikle genç kızlar şarkıcıya sevgi gösterilerinde bulundu. Meydan çevresindeki apartmanlardaki evlerinin balkonlarına çıkanlar şarkılara eşlik etti. 5 katlı bir apartmanın çatısına çıkan 2 genç ise polis tarafından indirildi.
2017(DHA)

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.