Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Belözoğlu aldığı dosya masrafı için devlete teşekkür etti
Emre Belözoğlu aldığı dosya masrafı için devlete teşekkür etti
Başakşehirli futbolcu Emre Belözoğlu yakın arkadaşı Okan Buruk ve oğlu ile Bebek'te buluştu.
Magazin 22 Nisan 2016 - 07:54

Tarkan ABDULLAHOĞLU

Bir kafede kahve içtikten sonra aracına yönelen Emre Belözoğlu, geçtiğimiz günlerde gazetelerde yer alan ‘Çektiği krediden alınan komisyon bedelini dava açarak geri aldı’ haberleri hakkında sorulan soruları yanıtladı. 45 bin TL’lik kredi komisyonu bedeli ve dosya masrafını 10 yıl sonra açtığı dava ile kazandığı hatırlatılınca ilk olarak cevap vermemeye çalışan Belözoğlu, ‘Devletimize ve kanuna güvendim, paramı geri aldım, sadece bunu söylerim’ demekle yetindi. Belözoğlu daha sonra lüks spor aracına binerek Bebek’ten ayrıldı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU 

SOKAKTA DA FUTBOL

Emre Belözoğlu ile bir kafede oğlunu da yanına alarak kahve içen Okan Buruk daha sonra beraber sohbet ettikleri bir arkadaşının yanında getirdiği futbol topu ile kaldırımda top oynadı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Gazetecilerin kendilerini görüntülediğini fark edince top oynamayı kesen Okan Buruk ve Emre Belözoğlu kahkahayı basıp Bebek’ten ayrıldı. Bu sırada topu kafa ile karşılayan Okan Buruk’un oğlunun başının biraz sarsıldığı ve acıdığı fotoğraflara yansıdı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU