Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Kınay: Tam 12 kas yırtığım var
Emre Kınay: Tam 12 kas yırtığım var
Oyuncu Emre Kınay bir AVM etkinliği için gittiği Ankara'da kendisini izlemeye gelen hayranlarıyla ilginç bilgiler paylaştı.
Magazin 17 Mart 2018 - 08:21

Set anılarını anlatan Kınay, “Bizde dublör çok para. Hiç dublör kullanamadım. Setlerden dolayı 12 kas yırtığım var” dedi. Kınay, önceki gün Ankara’da yer alan bir AVM'de sevenleriyle buluştu. Hakkında merak edilenleri anlatan oyuncu, geçtiğimiz yıl Sibel Can ile birlikte rol aldığı ‘Sevda'nın Bahçesi' dizisi hakkında “Geçen yıl bir hata yaptım. Yanlış karar verdim. Çok ikna olmayacağım bir hikayede oldum” dedi.

“SAĞ OMZUM YIRTILDI”

Sosyal medya hesabı olmadığını da söyleyen oyuncu, müjdeyi verdi, yakında kendi bestesiyle ilk dijital single'ını çıkaracağını itiraf etti. Set anılarını da anlatan Emre Kınay, şöyle konuştu: “Setlerden dolayı 12 kas yırtığım var. Hiç dublör kullanmadım. Bizde dublör çok para. ‘Yılan Hikayesi'ni çekerken Memet Ali Alabora'yla 3. kattan 1. kata atladık. Sağ omzum yırtıldı.”

Son güncelleme: 09:55 - 25.04.2018