Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘En çekici selfie Pelin’den geldi’
‘En çekici selfie Pelin’den geldi’
Rasim Öztekin'in oyuncu kızı Pelin Öztekin, oyunculuğu yanında verdiği kilolar sonrasında büründüğü yeni görüntüyle de magazin dünyasının önemli yüzleri arasına girdi.
Magazin 27 Nisan 2017 - 14:36

BKM Mutfak ekibinin bir üyesi olarak hayatımıza giren Pelin Öztekin sempatik tavırları ve komediye olan yatkınlığıyla, kısa sürede milyonların beğenisini kazandı. Genç kadın artan şöhretiyle birlikte kilolarından kurtulmak için Nisan 2015’te bıçak altına yattı ve mide küçültme operasyonu geçirdi.

153 KİLODAN 63 KİLOYA

Pelin Öztekin, 153 kiloyken yaptırdığı bu operasyon sonra 22 ay içerisinde 90 kilo vererek 63 kiloya indi ve adeta bambaşka bir görüntüye kavuştu. Düzenli bir şekilde spor yapmaya devam eden Pelin Öztekin yeni görüntüsüne dair memnuniyetini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gösteriyor. Öztekin eski dönemlere ait paylaşımların yapıldığı TBT gününü, kilo verdikten sonraki dönemde çekilmiş bir fotoğrafına ayırdı ve o kareyi; ‘Birer TBT alır mıyız? O gecenin başıydı, sonunu hiç sorma, hayat sürprizlerle dolu’ notlarıyla paylaştı. Pelin Öztekin’in bu paylaşımı çok sayıda beğeni alırken gelen yorumlar arasında en dikkat çekenlerden biri de ‘En çekici selfie Pelin’den geldi’ oldu.


Son güncelleme: 15:21 - 27.04.2017