En güzel gece

Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri”nin belirlendiği ‘3. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’ töreni önceki akşam Raffles İstanbul’da gerçekleşti.

En güzel gece

Gecenin sunuculuğunu Özge Ulusoy yaptı. Özge Ulusoy sahnede mini bir dans şovuyla da büyüledi.

ozge-ic
Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı ile geçtiğimiz haftalarda barıştığı soruları sorulunca ise, ‘Konuşmak istemiyorum' diyerek sessiz kalmayı tercih etti.

ozge-ic-3
İŞTE ÖZGE ULUSOY’UN DİKKAT ÇEKEN PERFORMANSI

Geceye katılan Demet Şener, Defne Samyeli, Gizem Karaca, Ebru Şallı, Amine Gülşe, Arzum Onan gibi isimler güzellikleri ve kıyafetleriyle konuşuldu.

defne-ic-3

‘ALDATAN TARAF YIPRANSIN'

‘Sağlıklı Yaşam Ödülü' alan Demet Şener Kutluay, kendisinin çıkan haberlerden yıprandığı yorumlarına, ‘Yıpranacak kişi ben değilim, aldatan taraf yıpransın.' dedi. Hala Kutluay soadını kullanmasına ise, ‘Bana kalsa ben Şener soyadımı göğsümü kabartarak kullanırım ama boşanmadığın için avukatım öyle istiyor. Boşandığım an hepsi değişecek' dedi.

demet-kutluay

DÜĞÜN YAZA

Oyuncu Gizem Karaca giydiği derin göğüs dekoteli mini elbisesiyle yürek hoplattı. Gece boyunca sosyal medyadan hayranları için bol bol canlı yapan Gizem Karaca nişanlısı Kemal Ekmekçi ile düğün sorularına, ‘Daha hazırlığa başlamadık ama yaza düşünüyoruz. Haziran gibi hazırlığa başlayacağım' dedi. Final yapan dizisi sonrası yeni projelerinde geldiğini söyledi.

gizem-karaca

‘CEM KOMİK ADAM'

Yeşil işlemeli transparan bir kıyafetle geceye katılan Ebru Şallı, oğlunun tayt giymesine kızdığı yönündeki haberlere, ‘Tayt giymeden olur mu spor-pilates yapıyoruz. Ama onun kzıdığı tayt kenarları tülü olan renkli taytlar onları giyip okula gitmemi istemiyor.

ebru-salli-2

Okula giderken bol giyinip hatta şapka takmamı istiyor' dedi. Cem Yılmaz'ın sosyal medyadan videolarını beğenen Ebru Şallı, ‘Cem komik bir adam. Onun için onun ismi geçtiğinde gülüyorum, başka bir şey yok. Fragmanı da beğendim ve onun için tebrik etmek istedim. Onun dışında bir şey yok' dedi.

ebru-salli

GECEDEN NOTLAR

Arzum Onan gecede giydiği parlement mavisi elbisesiyle büyüledi.

arzum-onan

‘En Güzel El Ödülü' alan Arzum Onan tören öncesi Demet Şener'le bol neşeli bir sohbetteydi. Amine Gülşe de gecede giydiği sade siyah mini elbisesiyle göz kamaştırdı. Defne Samyeli ise mini parlayan elbisesiyle dikkat çekti.

defne-samyeli-ic

Umut Eker'de geceye sevgilisiyle katıldı. 20 farklı kategoride ürüne Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülü verilirken, 6 ayrı kategoride ise özel ödül verildi.

guzel-ic

Modacı Raşit Bağzıbağlı “En Stil Erkek Ödülü”, Demet Şener “Sağlıklı Yaşam Ödülü”, Arzum Onan“En Güzel El Ödülü”,Gizem Karaca “En Güzel Cilt Ödülü”, Amine Gülşe “En Güzel Göz Ödülü”, Kaan Urgancıoğlu “En Güzel Gülümseme Ödülü” ve Zerrin Tekindor“ Özel Ödül sahibi oldu.

amine-gulse
Loading...