Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En medyatik isimler listesinin ilk üçünde kadın yok
En medyatik isimler listesinin ilk üçünde kadın yok
Geride kalan Temmuz ayında sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan medyatik isimler belirlendi.
Magazin 1 Ağustos 2016 - 15:04

Medya Takibi Ajansı Interpress'in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, geçtiğimiz ay magazin haberlerinde en çok, altı yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümü ile gündeme gelen Türk Pop Müziğinin Megastarı Tarkan'ın adının geçtiği belirlendi. Ulusal, bölgesel ve yerel üç bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan sıralamada Tarkan, yeni albümünün çıkış parçası olan ‘Cuppa' hakkında yapılan yorumlar başta olmak üzere toplam 510 haberle uzun bir aradan sonra magazin gündeminde ilk sırayı aldı.

MURAT VE CEM GELİYOR

Geçtiğimiz ay ikinci sırada yine Türk Pop Müziği'nin ünlü isimlerinden Murat Boz 435 haber ile yer alırken, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın da 413 haberle üçüncü olduğu saptandı.

murat-icGeride bıraktığımız ay magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde Hande Yener 390 haberle dördüncü olurken, Sezen Aksu'nun da toplam 327 haber ile beşinci sırayı aldığı ortaya çıktı.

cem-yilmaz-ic
Temmuz ayında magazin sayfaların da yer alan ve çıkan haber adetlerine göre oluşan ilk on sırasında yer alan diğer ünlü isimlerin ise Serdar Ortaç, Ajda Pekkan, Sibel Can, Bülent Ersoy ve Demet Akalın olduğu saptandı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.