Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En pahalı aşk uçuşu
En pahalı aşk uçuşu
Yaklaşık bir ay önce birlikte olmaya başlayan Selena Gomez ve The Weeknd'in aşkları tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta İtalya'ya tatile giden çift, sadece üç gün için tam 250 bin dolar harcadı...
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 2 Şubat 2017 - 12:10

Bella Hadid’den ayrıldıktan sonra Selena Gomez ile birlikte olmaya başlayan The Weeknd, yeni aşkı için su gibi para harcıyor. Geçtiğimiz hafta İtalya’ya tatile giden 24 yaşındaki Gomez ve 26 yaşındaki The Weeknd Floransa ve Venedik turu yaptı. Üç günlük tatil için 250 bin dolar harcayan çift, kaldıkları otele gecelik kişi başı 10 bin dolar verdi. Yine başka bir otel için gecelik kişi başı 8842 dolar veren sevgililer sanatsal aktivitelerden de geri kalmadı. Bir resim galerisini ziyaret etmek için yine kişi başı 239 dolar ödeyen Gomez ve The Weeknd, akşam yemeklerini mütevazılığı tercih etti ve 62 dolarlık yemek yedi.
selena-gomezAraç kullanmayıp taksi tercih eden Selena Gomez ve The Weeknd yaklaşık 1000 dolar da ulaşıma harcadı.
Gelelim en büyük rakama… Tatil için özel jet kiralayan taze aşıklar bunun için tam olarak 205 bin dolar ödedi.
Şimdi gözler Bella Hadid’e çevrildi. The Weeknd’in tüm bunları Hadid’i kıskandırmak için yaptığı söylentileri dolaşmaya başladı. Bakalım Bella bir yorumda bulunacak mı?
1480544276_626763474