Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En zor pozisyonların hakkını veriyorlar
En zor pozisyonların hakkını veriyorlar
Ünlü isimlerin sosyal medya hesapları onların yaşam tarzlarıyla ilgili pek çok bilgiyi bizlere veriyor. Öyle ki sürekli yakından takip ettiğiniz bir ünlünün bir süre sonra yeme içme zevkinden spor alışkanlığına kadar pek çok rutinini öğrenme fırsatı buluyorsunuz.
Magazin 3 Eylül 2017 - 11:16

Yaza damga vuran spor rutininin Yoga olduğunu bu paylaşımlardan yola çıkarak rahatlıkla söyleyebiliriz. İşte ünlü isimlerin en zor Yoga pozisyonlarının hakkını verdiği o kareler…

Şeyma Subaşı

Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu Acun Ilıcalı ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Şeyma Subaşı, yogaya gönül veren ünlüler arasında yer alıyor.

seyma-subasi-2

Birbirinden zor yoga hareketlerini birer birer yaparken yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabından yaptığı video paylaşımlarıyla da gösteren Subaşı, 27 yaşında ve bir çocuk annesi olarak gayet başarılı bir iş çıkartıyor.

seyma-subasi

Genellikle açık havada yoga yaparken çekilmiş karelerini takipçileriyle paylaşan Şeyma Subaşı yaptığı yoga hareketlerini gösteren fotoğraflarını ‘Namaste’ etiketiyle paylaştı.

seyma-subasi-3seyma-subasi-4seyma-subasi-6seyma-subasi-7

Berrak Tüzünataç

Geride bıraktığımız sezona Fi dizisiyle damga vuran isimlerden Berrak Tüzünataç, sosyal medyasını takip edenleri yaptığı birbirinden zor yoga hareketleriyle şaşırtan bir isim.
berrak-tuzunatac

32 yaşındaki başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç kendisinin bile bu hareketleri nasıl başardığını anlayamadığını; “Asla yapamam dediğim her şeyin kendi uydurduğum birer yalan çıkması” notuyla takipçilerine duyurmayı tercih etmiş.

berrak-tuzunatac-2berrak-tuzunatac-4berrak-tuzunatac-3

Demet Şener

Yogaya merak salan ünlü isimlerin başında Demet Şener geliyor. Boşanma haberleriyle fazlaca gündeme geldiği için rahatsız olan ve muhabirlerden köşe bucak kaçan Demet Şener, sosyal medya hesabından özel hayatına dair kareler paylaşıyor.

demet-sener

Bunlar arasında çocuklarıyla olan kareleri başı çekerken birbirinden zor yoga hareketlerini gerçekleştirdiği fotoğraf kareleri de ilgi görüyor.

demet-sener-2

40 yaşında ve iki çocuk annesi olan Demet Şener’in güzel görüntüsünün ardında hiç şüphesiz bu zor hareketlerin payı büyük.

demet-sener-3
demet-sener-4

Eliz Sakuçoğlu

Uzun süredir birlikte olduğu Beren Benan’la bu yaz nikah masasına oturmaya hazırlanırken şok bir ayrılık yaşayan Eliz Sakuçoğlu yaşadıklarının etkisinden kısa sürede sıyrılmasını bildi. Yoğun bir tempoda koşturan ve çekici vücudunu giydiği bikinilerle sergilemekten çekinmeyen Eliz Sakuçoğlu spora çok düşkün bir isim.

eliz-sakucoglu

Kendi imzasını taşıyan mayolarına yine kendisi mankenlik eden 33 yaşındaki Eliz’in fit vücudunu korumak adına yogadan faydalandığı yaptığı bir paylaşımda ortaya çıktı.

Nurgül Yeşilçay

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide izlediğimiz Nurgül Yeşilçay, girdiği çanta tasarımı işinde başarısını göstermiş ve el attığı her işte başarılı olabileceğini kanıtlamıştı.

nurgul-yesilcay

Sosyal medya hesabından oğlu Osman Nejat’la bol bol kare paylaşan 41 yaşındaki oyuncu yaptığı yeni paylaşımlardan birinde yoga hareketlerinden birini yaparken görülüyor.

Emina Sandal

Ülkesinde bir popstar olsa da Türkiye’de Mustafa Sandal’ın eşi olarak tanıdığımız Emina Sandal aynı zamanda eski bir model olduğu için fit bir vücuda sahip. İki çocuk annesi 35 yaşındaki Emina Sandal, fiziğini korumak adına yoğun bir şekilde spor yapıyor.

emina-sandal

Yaptığı sporun karşılığını aldığını sosyal medya hesabından yaptığı bikinili paylaşımlarla da gösteren Sandal, daha esnek bir vücuda sahip olabilmek adına zaman zaman yoga hareketleri de yapıyor. Başarılı isim hesabından yoga yaparken çekilmiş karelerini de paylaştı.

emina-sandal-2

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.