Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Enes Batur kimdir, kaç yaşında?
Enes Batur kimdir, kaç yaşında?
Enes Batur, Türkiye’deki Youtuber’lar arasında en çok tanınanlardan biri olarak dikkat çekiyor. Enes Batur kimdir sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Enes Batur’un hayatı hakkında ayrıntılar şu şekilde...
Magazin 23 Haziran 2019 - 10:15

Hayran kitlesi günden güne büyüyen Enes Batur kimdir, kaç yaşında ve nereli sorularının yanıtları merak ediliyor. Enes Batur Youtube’da yer alan videolarının yanında oynadığı filmle de ilgi çekmişti. Peki kimdir Enes Batur?

ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve Antalya'da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin. Açtığı Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada epeyce bir üne kavuşan Enes Batur'un Youtube kanalı 2 milyon 700 bin takipçiyi yakaladı. Youtube'da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuşan Enes Batur ebeveynlerin ise içerdiği argo konuşmaları nedeniyle çok sevdiği bir yüz değil.