Enes Batur kimdir? Ünlü Youtuber Enes Batur Altın Kelebek kazandı!

Youtube'da çektiği videolarla hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Enes Batur kimdir? Enes Batur hakkında merak edilenler ve daha fazlası haberimizde. Dün akşamki Altın Kelebek Ödül Töreni'nde bir ilk yaşandı. Bu sene verilen ödüller arasına yeni eklenen En İyi YouTuber Ödülü, Enes Batur'un oldu.

Enes Batur kimdir? Ünlü Youtuber Enes Batur Altın Kelebek kazandı!

Çektiği videolarla Youtube’da milyonlarca takipçiye ulaşan Enes Batur kimdir? Enes Batur hangi videolar ile ünlü oldu? Sosyal medyanın gündemindeki yeni isim Enes Batur kimdir? Bu sene verilen Altın Kelebek ödülleri arasına yeni eklenen En İyi YouTuber Ödülü, Enes Batur’a gitti. İşte Enes Batur hakkındaki merak edilenler…

enes

ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve Antalya’da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin. Açtığı Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada epeyce bir üne kavuşan Enes Batur’un Youtube kanalı 2 milyon 700 bin takipçiyi yakaladı. Youtube’da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuşan Enes Batur ebeveynlerin ise içerdiği argo konuşmaları nedeniyle çok sevdiği bir yüz değil.

Danla Bilic ve Kafalar (Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt) gibi güçlü isimlerin arasından ödülü alan Enes Batur’a, ‘En İyi YouTuber Ödülü’nü Şeyma Subaşı verdi.

 

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüller arasına ilk kez bu sene giren ‘En İyi YouTuber Ödülü’nü kazanan Enes Batur’un, 5,5 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

Altın Kelebek ödüllerine damga vuran konuşma! İlginizi Çekebilir Altın Kelebek ödüllerine damga vuran konuşma!