Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Altan Düzyatan noktayı koydu
Engin Altan Düzyatan noktayı koydu
Engin Altan Düzyatan magazin gündemini meşgul eden Diriliş ve Romantik Komedi yapımları arasındaki gerginliğe dair yorumda bulundu.
Magazin 19 Nisan 2016 - 14:35

Mustafa DERYAHAN

Eylem İpek, Gökhan Şafak ile Shangri-La Otel'de hayatını birleştirdi. Nikah töreninin şahitlerinden olan Engin Altan Düzyatan, magazin gündemini meşgul eden Diriliş ve Romantik Komedi projeleri arasındaki sorunla ilgili açıklamada bulundu.

Foto: Mustafa DERYAHAN

Tören öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Engin Altan Düzyatan, bronzlaşmasıyla ilgili olarak esprili bir cevap verirken, ”Tatil bronzluğu değil arkadaşlar set yanığı diyoruz biz buna. Malum yaz geldi. Çekimler esnasında olduğumuz yerde güneşlenmiş oluyoruz zaten” dedi.

Mahsun Kırmızıgül’ün yapımcılığını üstlendiği ‘Romantik Komedi’ serisinin bu yaz çekilecek olan filminde rol alacağı yönünde çıkan haberler Diriliş Ertuğrul’un yönetmeniyle Engin Altan Düzyatan’ı karşı karşıya getirmişti. Konuyla ilgili gelen soru üzerine cevap veren Düzyatan, ”Ciddiye alınacak bir haber değil çıkanlar. Romantik Komedi’de rol alıp almayacağım ise de sürpriz olsun” dedi.

 

Son güncelleme: 14:36 - 19.04.2016