Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Altan Düzyatan’ın oğlu Amerika’da doğacak iddiası!
Engin Altan Düzyatan’ın oğlu Amerika’da doğacak iddiası!
Oyuncu Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan 'Diriliş Ertuğrul' dizisi biter bitmez soluğu Amerika'da almıştı.
Magazin 7 Temmuz 2018 - 12:08

Bir çocuk sahibi çift, ikinci bebeklerinin doğumuna sayılı günler kala Amerika’ya uçunca magazin camiasında doğumun yurt dışında olacağına dair iddialar dillendirilmeye başlandı. Neslişah’ın doğacak kızı için Amerika’dan yüklü miktarda alışveriş yapması da söylentileri artırdı. 2014 yılından beri evli olan çiftin yurt dışından paylaştığı fotoğraflar, Amerika’da doğumla ilgili çok sayıda yorum alırken akıllara yaklaşık üç yıl önce Neslişah Alkoçlar Düzyatan’ın yaptığı açıklama geldi.

ÇİFTTEN YORUM YOK

Alkoçlar o dönem, ABD’de doğum yapan bir çok ünlüye gönderme yaparak, “Biz Türk’üz çoçuğum da tabii ki vatanımda doğacak. Bizim cennet gibi bir ülkemiz var. Neden başka bir yerde doğum yapayım. Sırf doğum yaptığım ülkenin vatandaşı olacak diye ABD’de doğurmam” ifadelerini kullanmıştı. Çiftin haklarında yapılan haberlerle ilgili sessizliğini koruması doğumun ABD’de de gerçekleşeceği iddialarını güçlendiriyor.

neslisah-ic
Son güncelleme: 12:09 - 07.07.2018