Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Günaydın’dan Şener Şen açıklaması
Engin Günaydın’dan Şener Şen açıklaması
Başarılı oyuncu Engin Günaydın, Akmerkez’ de ev eşyaları satan mağazadan alışveriş yaparken objektiflere yansıdı.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Aralık 2018 - 08:14

Çıkışta kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Engin Günaydın, yeni projeleri hakkında konuştu. Dizi projelerine sıcak bakmadığını söyledi ve ekledi “ dizi çok insani değil ya , yani çok ilkel ve ilkelliğin içinde kim olmak ister ki, gençler biraz tecrübe ediniyorlar belki öyle bir faydası var. Kamera önü eğitimi gibi oluyor ama iyi senarist iyi yönetmen ve işinde iyi olan hiç kimse televizyonda çalışmak istemiyor” dedi. Günaydın internet dizilerinin çalışma şartları bakımından ve sansür bakımından televizyona göre biraz daha iyi olduğunu söyledi.

dsc_1410

76 YAŞINDA KAMERA ÖNÜNDE…

Gelecekti hedefinin Şener Şen gibi 76 yaşına girdiğinde bile film çekmek olduğunu söyleyen başarılı oyuncu “Şener Şen'in müthiş bir biyografisi var sayısız filmleri ve ödülleri var ileride eğer yaşarsam 76 yaşına geldiğimde bile kamera önünde olmak isterim bakalım” dedi. Engin Günaydın röportajın ardından alışverişine kaldığı yerden devam etti.

dsc_1392