Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Enis Arıkan: Annemi metrobüste uyurken çekmişler
Enis Arıkan: Annemi metrobüste uyurken çekmişler
Annesiyle birlikte çektiği sosyal medya videolarıyla takipçilerini keyiflendiren oyuncu Enis Arıkan, hesabından yaptığı paylaşımla ne kadar yakından izlendiğini ortaya koydu.
Magazin 11 Nisan 2018 - 13:41

Sosyal medyanın gücü gün be gün artarken, çok sayıda kişiye ulaşan paylaşımlar da insanların günlük hayatlarında bazı kısıtlamalara gitmesine yol açıyor… Pek çok ünlü ismin kalabalıklar arasına rahat bir şekilde karışamadığına dair haberleri okurken bu defa benzer bir duruma oyuncu Arıkan’ın annesi Selma Hanım yakalandı.

TOPLU TAŞIMAYI TERCİH EDİNCE…

Oğluyla birlikte çektiği keyifli videolarla fenomen olan Selma Hanım yolculuk için metrobüsü tercih edince burada bir takipçisinin dikkatini çekti. Yolculuğu sırasında bir an için uyuya kalan Selma Hanım’ın fotoğrafını çeken bir Enis Arıkan takipçisi bu görüntüyü kendisine göndermeyi de ihmal etmedi. Arıkan da bu kareyi sosyal medya hesabından; “Annemi metrobüste uyurken çekmişler bana dm atmışlar” notuyla paylaştı.

enis-arikan-ic
Son güncelleme: 13:43 - 11.04.2018