Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Enis Arıkan sordu: Ben nerede yanlış yaptım?
Enis Arıkan sordu: Ben nerede yanlış yaptım?
Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncu ve sunucu Enis Arıkan, sadece birkaç gün için paylaşımlarına ara verince takipçilerinin tepkileri son derece ilginç oldu.
Magazin 19 Şubat 2020 - 07:57

Instagram hesabı üzerinden paylaştığı videolar ve annesiyle birlikte çektiği eğlenceli videolarla geniş bir kitle tarafından takip edilmeye başlanan oyuncu Enis Arıkan, şimdilerde Alice müzikalinde boy gösterirken aynı zamanda sunuculuk konusundaki maharetlerini de sergiliyor.

DÖRT GÜN HİKAYE PAYLAŞMAYINCA…

Sosyal medya hesabını son derece aktif bir şekilde kullanan ve Instagram hesabından paylaştığı hikayelerle takipçilerinin beğenisini kazanan Enis Arıkan, dört gün süresince paylaşımda bulunmayınca takipçileri ona mesajlar atmaya başladı.

Arıkan’ı rahatsız eden konu ise takipçilerinin neredeyse tamamının onun estetik yaptığını düşünmeleri olmuş. Enis Arıkan da yapılan bu yorumlara olan tepkisini şöyle dile getirdi: “Dört gün hikaye çekmedim, tek akla gelen bu olmuş. Ben nerede yanlış yaptım?”


Son güncelleme: 10:37 - 19.02.2020