Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erbil’in danışmanı açıkladı: Ayda 36 şişe ilaç…
Erbil’in danışmanı açıkladı: Ayda 36 şişe ilaç…
Şovmen Mehmet Ali Erbil'in uçak yolculuğu sırasında çekilmiş olan fotoğrafı sosyal medyada kısa sürede yayılmış ve büyük tepki görmüştü.
Magazin 28 Nisan 2018 - 10:02

Erbil’in uçakta ayaklarını karşısındaki bölmeye dayadığı görüntü kısa sürede büyük yankı uyandırırken, bu fotoğraf üzerine şovmenin basın danışmanı Perim Özgeldi’den bir açıklama geldi. 61 yaşındaki Mehmet Ali Erbil’in sağlık sorunları nedeniyle böyle bir görüntü verdiğini söyleyen danışmanı şunları yazdı:

mehmet-ali-erbil-ic

“Dünyada o zamanlar sadece 100 kişide olduğunu öğrendiğimiz bu rahatsızlık sürecinde başta kendisi ve biz ailesi olarak neler yaşadığımızı, ne zorluklar atlattığımızı biliyoruz. Kimse için temennide bulunmuyorum tabii ki ama, her olayda olduğu gibi ancak yaşayan bilir. Mehmet Ali Erbil ayda 36 şişe çok ağır ve özel bir ilaç kullanmaktadır. Takdir edersiniz ki bunun da bazı yorgunluk ve yan etkileri olabilmektedir zaman zaman. Ve yıllardır her uçuşunda mutlaka ön koltuk rica eder. Çünkü uçuşlarda ayakları şiştiğinden yukarı kaldırması gerekir. Kimseyi rahatsız etmemek için de ayaklarının üzerine battaniye örter. Bu bir sağlık mecburiyetidir kendisi için. Bunu da tüm pilot, kabin amirleri ve hostes dostlarımız bilir. Bu resim çekilirken de kendisi bir uçuş geçirmiş ve uçak park yeri ararken biraz uzun bir süreç yaşanmış, o da o sırada ayakkabılarını giymiş bulunmaktadır. Park süreci uzayınca da birkaç dakikalık bu görüntü ortaya çıkmıştır.”

Son güncelleme: 14:28 - 28.04.2018