Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erdal Özyağcılar: “Beyazıt ile asla sorunum olamaz”
Erdal Özyağcılar: “Beyazıt ile asla sorunum olamaz”
Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Akmerkez’de bir gözlük mağazasında görüntülendi. Özyağcılar, Beyazıt Öztürk ile arasında gerilim yaşandığı iddialarına açıklık getirdi.
Magazin 18 Ocak 2018 - 07:46

Çıkışta muhabirlerle sohbet eden Erdal Özyağcılar, kendisine yöneltilen “Filminiz çok iyi bir başarı yakaladı. Diğer vizyondaki filmleri izlediniz mi?” sorusuna, “Gülse ile inanılmaz bir projeye imza attık. Cem Yılmaz, Şahan ve Gupse'nin filmlerini çok merak ediyorum. Tiyatro oyunum ve provalarım olduğu için izleyemedim”  dedi.

“O ÇOK İYİ BİR KİŞİLİĞE SAHİPTİR”

Öte yandan şovmen Beyazıt Öztürk ile aralarında bir problem olup olmadığını soran muhabirlere Özyağcılar, “Benim Beyazıt ile bir sorunum asla olmaz. O çok iyi bir kişiliğe sahiptir” şeklinde cevap verdi. İddiaya göre geçtiğimiz yıllarda bir  banka reklamında rol alan Özyağcılar ve Öztürk arasında gerilim yaşanmış, şovmen Beyaz usta sanatçıyla ile karşılaşmamak için Bodrum’da bulunduğu mekanlara bile gitmekten kaçındığı ileri sürülmüştü.

Son güncelleme: 12:15 - 18.01.2018