Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erhan Çelik yaptığı paylaşımla ilginç yorumlar aldı
Erhan Çelik yaptığı paylaşımla ilginç yorumlar aldı
Sunucu Erhan Çelik, oğlunun doğum günü kutlamasında çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin 4 Nisan 2017 - 09:54

Gülben Ergen ile yaptığı evlilikle dikkatleri üzerine çeken ve magazin dünyasının da yakından takip ettiği bir isim haline gelen Erhan Çelik, geride bıraktığımız yılın son ayında bu evliliği sonlandırmıştı. O andan sonra özellikle magazin muhabirlerinin objektifleri üzerinde olan Çelik, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekti. Bir süredir bu tarz paylaşımlarına ara veren Erhan Çelik, oğlunun doğum günü fotoğraflarını paylaşarak yine kendisinden söz ettirdi. Eski eşini de gördüğümüz bu paylaşımı Erhan Çelik’in çok sayıda yorum almasına neden oldu. Bu yorumlar arasında öne çıkanlarsa Erhan Çelik’in eski eşine dönmesi şeklinde oldu. ‘Ona dönmelisin’ içerikli mesajların çokluğu Erhan Çelik’in takipçilerinin Gülben Ergen’e yaptığı bir gönderme olarak algılandı.

erhan-celik-icESKİ EŞLER BİRBİRİNE NİSPET YAPTI

Gülben Ergen, eski eşi Mustafa Erdoğan ve çocuklarıyla hafta sonu Antalya'ya gitti ve uçak yolculuğu sırasında da fotoğraf yayınladı. Gülben Ergen'in paylaştığı bu görüntülerin hemen ardından Erhan Çelik’in de aile paylaşımı, eski işlerin birbirine nispet yaptığı şeklinde yorumlandı. Çelik oğlu Kayra'nın annesi avukat İlknur Türker ile ilk kez peş peşe fotoğraf yayınladı.

Son güncelleme: 10:57 - 04.04.2017