Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkan Çelik’i ayrılık acısı mı zayıflattı?
Erkan Çelik’i ayrılık acısı mı zayıflattı?
Seda Sayan ile 6 yıllık ilişkisi geçen ay son bulan Erkan Çelik, kısa sürede verdiği kilolarla dikkat çekti.
Magazin 13 Nisan 2017 - 14:33

Show Türk kanalında şov programı sunan ve aynı zamanda söz yazan Erkan Çelik, Duymayan Kalmasın programının haberine göre 12 kilo birden verdi ve 105 kilodan 93 kiloya indi. Çelik’in evdeki kıyafetleri bol geldiği için yeni kıyafetler aldığı öğrenildi.

erkan-celik-sli

Erkan Çelik’in ayrılık sonrası zayıflamasının yanı sıra Seda Sayan’ın da kilo verdiği iddia edilmişti. Ancak Sayan, programa mesaj attı ve “Kilo verdiğim olayı yalan. Ben bir ilişkiyi noktalarsam bende geri dönüş olmaz. Dostça yollarımızı ayırdık ama iş ilişkimiz sürüyor” dedi. Bu açıklama ortalığı karıştırdı ve Çelik, Sayan’ın bu açıklamaları üzerine sert bir mesaj yayınladı:

ÇELİK’TEN SAYAN’A SERT CEVAP

“Bugüne kadar bu ilişki hakkında bir açıklama yaptım ve ondan sonra konuşmadım ama sayın Seda Sayan’ın her defasında bir yerlerden gönderme yaparak ve gerek magazinci arkadaşlara cevap vererek “bu ilişki bitti, ben bir ilişkiyi bitirirsem geri dönüş olmaz, sadece iş ilişkimiz devam ediyor” gibi yaptığı göndermelerden sıkıldığımı belirterek iş ilişkimizi benim tarafımdan bitirildiğini ve hiçbir ilişkimizin kalmadığını burada belirtmek isterim. Ben biten bir ilişkinin ardından arkadaş kalacak yapıda biri değilim. Ne ilişkimiz ne de dostluğumuz kalmamıştır…

Son güncelleme: 16:54 - 13.04.2017