Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkek Güzeli Sefil Bilo konusu ne? Erkek Güzeli Sefil Bilo oyuncuları kimler?
Erkek Güzeli Sefil Bilo konusu ne? Erkek Güzeli Sefil Bilo oyuncuları kimler?
Erkek Güzeli Sefil Bilo filimde eski bir kan davası yüzünden sevdiği kızın babasını öldürmesi istenen Bilo’nun hikâyesi anlatılıyor. Peki Erkek Güzeli Sefil Bilo konusu ne, oyuncuları kimler?
Magazin 14 Haziran 2020 - 16:11

Bilo, Cano isimli bir kıza âşıktır. Ancak köyün ağası Maho Ağa da Cano'ya göz koymuştur. Cano'nun babası Memo, yıllar önce Bilo'nun babasını öldürmüş ve hapiste yatmaktadır. Memo hapisten çıkar ve köye döner. Bütün köylüler ve Maho Ağa, Bilo'ya Memo’yu vurması için baskı yaparlar. Bilo'nun kararı ve sonrasında eşkıyalığa soyunması olayların seyrini değiştirir.

ERKEK GÜZELİ SEFİL BİLO KONUSU NE?

Bir zamanlar sözde eşkıyalık yapmış olan Şivan ve Hüso, sürekli bugünlere dair anılarını anlatıp durmaktadırlar. Özellikle Hüso sıkça eşkıyalık günlerini anımsamakta, çevresine inandırıcılıkta sorunlar yaşadığı bu hikayeleri anlatmaktadır. Köyün gençlerinden Bilo bu hikayelere inanmakta, bahsi geçen olayları heyecanla dinlemektedir. Sonuç olarak eşkıya olmak isteyen Bilo, Şivan ve Hüso'yu zorla dağa çıkarır. Bu eğlenceli üçlüyü gerçek bir eşkıyalık deneyiminden çok talihsiz ve komik olaylar beklemektedir.

ERKEK GÜZELİ SEFİL BİLO OYUNCULARI?

Şener Şen – Maho Ağa
İlyas Salman – Bilo
Adile Naşit – Sultan Bacı
Münir Özkul – Hüso Emmi
İhsan Yüce – Şivan
Sevda Aktolga – Cano Kız
Mehmet Bulduk – Sümüklü Sülo
Nizam Ergüden – Jandarma Komutanı
Osman Bardakçı – Cano’nun Babası

Etiketler