Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 15. yeni bölüm fragmanı geldi! Sanem’i bekleyen büyük tehlike (Erkenci Kuş 14. son bölüm izle)
Erkenci Kuş 15. yeni bölüm fragmanı geldi! Sanem’i bekleyen büyük tehlike (Erkenci Kuş 14. son bölüm izle)
Erkenci Kuş 14. son bölümü yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi son bölümde; Sanem ile Can’ın aşkını öğrenen Emre ajanlık hikayesi ortaya çıkacak diye tutuşur. Durumu Aylin’e açar ve kötülük kendini gösterir. Sanem ile Can birbirlerine o kadar aşıktır ki fark edilmemeleri mümkün bile değildir. Erkenci Kuş 15. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte 15. bölüm ön izleme ve son bölümde yaşananlar...
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Ekim 2018 - 22:45

Erkenci Kuş son bölümde Sanem ile Can aşkın doruklarındadır. Gözleri o kadar kör olmuştur ki tehlikenin farkında bile değillerdir. Aylin ve Emre, Can ile Sanem'i ayırmak için harekete geçer. Diğer yandan Sanem artık ajansta sadece getir-götürcü değil, aynı zamanda stajyer yazar olmuştur. Mahallede Sanem'in yazdığı reklam filmi çekimi yapılır. Sanem kızları kıskanınca da olanlar olur.  Peki Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu? Erkenci Kuş 15. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

ERKENCİ KUŞ FRAGMANI YAYINLANDI
ERKENCİ KUŞ 15. BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 14. BÖLÜM ÖZETİ

Can ile Sanem aşklarını doya doya yaşamaya başlar. Leyla, Osman ve Ayhan'a bu aşktan haberdar olduğunu söyler. Leyla, Osman'a ilgi duymaya başlamıştır. Sanem halen birbirlerine uygun olup olmadıklarını düşünür ama Can kararlıdır. Evde romantik bir gece geçirirler. Can her seferinde Sanem'i ikna eder.  Can, Sanem'i yurtdışına götürmek ister ama Sanem'i Can'ın kalbi yetiyordur.

AYLİN SANEM'İ BATIRMAYI PLANLIYOR

Emre, Can ile Sanem'i sarmaş dolaş görür. Durumu Aylin'e anlatır. Emre, Sanem'in ajanlık hikayesini  Can'a anlatmasından çok korkar. Aylin'in planı Sanem'i batırmaktır. Aylin, Sanem'in yalan söylemek için kullandığı nişan yüzüğünü Emre'den alır. Emre ile Aylin'in bir ortak amacı daha olur. Sanem ile Can'ı ayıracaklardır.

ERKENCİ KUŞ 15. BÖLÜM İZLE

SANEM'İN İÇİNİ KEMİREN YALANLAR

Can, Sanem'in ailesine sevgili olduklarından söz etmesini ister ama Sanem bekleme taraftarıdır. Sanem yaşananları Osman ve Ayhan'a anlatır. Can'dan ayrı kalamadığını söyler. Söylediği yalanlar içini kemirir. Keşke Can Emre'ye bu kadar düşkün olmasa diye düşünür.

Sanem'in evdeki şüphe çeken halleri annesinin gözünden kaçmaz. Can, aşkının herkese göstermek ister. Ajansa el ele girmek ister. Sanem'in içi kıpır kıpır olsa da Emre'nin öğrenmesinden tedirgindir. O nedenle Can'ı biraz daha beklemeye ikna eder.

Mevkıbe Hanım, Sanem'in 40 bin TL'yi nereden aldığını sorgulamaya başlar ve Ayhan'ı sorguya çeker. Ayhan, Sanem'im işyerinden avans çektiğini söyler. Ayhan bu bilgi ile Mevkıbe'nin elinden kaçar.

SANEM'İN REKLAMI ÇEKİLİYOR

Mahallede Sanem'in yazdığı reklam çekimi başlar. Film için seçilen kızları kıskanan Sanem mahalle kuaförü ile anlaşıp kızları kaçırır. Reklam filminde oynamak da Sanem, Aylin Ayhan ve diğer kızlara kalır.

Son güncelleme: 09:51 - 08.10.2018