Erkenci Kuş 21. yeni bölüm fragmanı yayında! Can ve Sanem arasında kıskançlık krizi!

Erkenci Kuş 21. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda; Sanem Can'ı annesine anlatıyor. Mehhive'nin "Sizin Can Bey'le aranızda birşey mi var? sorusu karşısında Sanem afallıyor ve sadece arkadaş olduklarını söylüyor. Sanem'in ilkokul arkadaşı Can'ı kıskançlık krizine sokuyor. Sanem'in arkadaşına olmadık sözler söylerken Sanem utancından ne yapacağını şaşırıyor. Can Sanem'i güzel bulduğunu itiraf ediyor. İşte Erkenci Kuş 21. yeni bölüm fragmanı...

Erkenci Kuş 21. yeni bölüm fragmanı yayında! Can ve Sanem arasında kıskançlık krizi!

Erkenci Kuş 21. yeni bölüm fragmanı Star TV tarafından yayınlandı. Yeni bölümden ilk sahnede Can ile Sanem fotoğraf çekimine başlıyor. Aralarındaki yakınlaşma git gide artıyor. Can, Sanem’i çok güzel bulduğunu söylüyor. Erkenci Kuş 21. yeni bölüm fragmanında ise; Can ile Sanem arasındaki aşkı Mevhibe fark ediyor. Sanem’in eski okul arkadaşı Can’ı kıskandırıyor. Bu arada Can’ın manken arkadaşı da Sanem’i kıskandırıyor. Sanem casusu bulduğunu Can’a söylüyor. İşte Erkenci Kuş 21. yeni bölüm fragmanı…

ERKENCİ KUŞ 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ 21. YENİ BÖLÜM ÖNİZLEMESİ


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 20. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Can ile Sanem kampta iyice yakınlaşıyor. Gece nöbet tutan Can, Sanem de uyumayınca sohbete başlıyor. Can bir telefon alıyor ve Emre'nin kaza geçirdiğini öğreniyor. Sanem de onu yalnız bırakmıyor. Emre ölümün kıyısından dönüyor. Can olanlardan kendini sorumlu tutuyor. Emre ağabeyini görünce şaşırıyor. Can ne yaşanırsa yaşansın aralarında bir bağ olduğunu söylüyor. Can, Emre'nin yanından çıkınca Sanem'e sarılıp yanında olduğu için teşekkür ediyor. Can kardeşinin nasıl bu hale geldiğini anlamıyor. Sanem, her şeyin sorumlusunun Aylin olduğunu söylüyor. Ve Emre'ye bir şans vermesi için çok duygusal bir konuşma yapıyor.

Sanem kamp gecesinde spor firması için aranan sloganı buluyor. Can bu fikre bayılıyor ve Sanem'i işin başına getiriyor. Can ile Sanem'i öpüşürken gören Cey Cey sabah kriz çıkarıyor. Ayhan'a onları anlatıp sakinleşmeye çalışıyor. Deren kamptakilere Emre'nin kaza yaptığını bu nedenle kampın bittiğini söylüyor. Cey Cey Sanem'i soruyor. Deren yine Sanem'e kızgınlığından söz ediyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

CAN'DAN AYLİN'E: YOKSUN ARTIK HAYATIMIZDA

Aylin, Emre'yi arayıp azarlıyor. Emre kaza geçirdiğini söylüyor. Aylin hangi hastanede olduğunu soruyor. Emre istemese de Aylin yanına gelmek istiyor. O sırada Leyla telaşla hastaneye geliyor. Emre'nin başında endişesini dile getiriyor. Aylin de geliyor. Ve ikisini samimi bir şekilde buluyor. Aylin gelir gelmez Leyla'ya laf söylüyor ama Emre kalmasını istiyor. O sırada Can geliyor ve çıkabileceklerini söylüyor. Aylin'e de yol veriyor. ‘Ne hayatımıza, ne eve ne de şirkeye gelmeyeceksin. Yoksun artık hayatımızda' diyor. Aylin hemen telefona sarılıp Fabri'yi arıyor.

CEY CEY PANİKTE

Cey Cey ofiste Güliz ve Deren'e Sanem ile Can'ın birlikte olduğunu ağzından kaçırıyor. Deren, Cey Cey'i sorguya çekiyor. Cey Cey panik olup kaçıyor. Sanem gelince de onu sorguya çekiyor.

AYLİN VAKİT KAYBETMİYOR

Aylin, Fabri ile konuşarak Can'ı yok etmek planlarını anlatıyor. Sanem'e hemen sözleşme imzalaması için baskı yapıyor.

SANEM KAMPANYANIN KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ ALIYOR

Emre hastaneden çıkıyor. Leyla onunla eve gidiyor. Sanem'in yapacak çok işi var. Can ajansa gelir gelmez Deren peşine takılıyor. Can ajanstakilere Emre'nin durumundan söz ediyor. Sonra da Sanem'in kampanyayı yöneteceğini de bildiriyor. Kampanyanın koordinatörlüğü Deren'den alınıp Sanem'e veriyor. Deren büyük bir şok içinde ve Sanem yerini almasından korkuyor.

AYLİN'DEN HAİN PLAN

Can'dan öç almak isteyen Aylin ajansa gizli kamera koyuyor. Sanem'in yürüttüğü ve şirketi maddi anlamda büyük katkı sağlayacak spor firması reklam kampanyasına dair bilgileri çalmaya çalışıyor. Aylin bu hareketi ile Can'ı alt edebilecek midir?

Reyting sonuçları 17 Kasım: Milli maç reyting sıralamasını değiştirdi İlginizi Çekebilir Reyting sonuçları 17 Kasım: Milli maç reyting sıralamasını değiştirdi