Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aylin iş başında! (Erkenci Kuş 22. son bölüm izle)
Erkenci Kuş 23. bölüm fragman | önzileme geldi! Erkenci Kuş 22. son bölümü yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi son bölümde; Sanem, Can'ı korumak için Emre'nin peşine düşüyor. Diğer yanda da Ceyda faktörü var. Bu nedenle onun da peşinde. Aylin kötülükten yılmıyor. Ama Emre'yi kaybetmeye başladığının da farkında. Son bölümde yaşananlar ve 22. Bölüm izleme linki haberimizin içerisinde yer alıyor. İşte, Erkenci Kuş 23. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 1 Aralık 2018 - 22:24

Erkenci Kuş yeni bölüm önizleme yayınlandı. Erkenci Kuş 22. son bölümü Star TV'de yayınlandı. Erkenci Kuş son bölümde, Can ile Sanem arkadaşız deseler de bakışları ve hareketleri ile sürekli flörtleşiyorlar. Cey Cey, Emre’nin Aylin’le buluşacağını duyuyor. Sanem’le beraber harekete geçip hafiyelik yapıyorlar. Ayrıca lansman gecesinde Aylin büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu? Erkenci Kuş 23. Yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler? İşte, Erkenci Kuş 23. bölüm fragmanı…

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 22. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Ajansta işler kötü. Fabri, Can’ın yazdığı çeki reddettiğini iletiyor. Can çıldırıyor. Emre de yanında. Aylin, Fabri’nin temsilcisi oluyor. Fabri hisselerini satmıyor ve Aylin onun adına bundan sonra ajansta çalışacak.

erkenci-kus-yeni-bolum

SANEM EMRE’NİN ENSESİNDE

Can, Aylin’den hesap soruyor. Emre ile Aylin de birbirlerine giriyor. Aslında tüm bunlar Emre’nin planı. Sanem de durumun farkında. Hatta Emre ile de yüz yüze konuşuyor. Ama Emre, Aylin’n gitmesi için onun da gitmesini söylüyor. Emre’nin gerçek yüzünü göstermeye kararlı olan Sanem, Cey Cey ile beraber Emre’yi takibe alıyorlar. Emre, Aylin ile buluşacak. Cey Cey, Emre telefondayken onu duyuyor ve hemen Sanem’le peşine düşüyorlar. Cey Cey’in panikleri, Sanem’in sersemlikleri bu anları tam bir komedi şölenine çeviriyor.

Sanem diğer yandan da Can’a Emre ile ilgili mesajlar vermeye çalışıyor. ‘Ben size her konuda yardım edebilirim. Çünkü ben de maske yok” gibi laflar söylüyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

CAN İLE CEYDA SPOR SALONUNDA

Sanem ile Can arasında ateş iyice bacayı sarıyor. Her başa başa kalışları ayrı bir aşk oyununa dönüyor. Ayrıca bir dergi röportajı için Can, Ceyda ile beraber spor salonuna gidiyor. Tabi ki Sanem ve Ayhan da orada. Hem de çalışan olarak. Uzaktan uzaktan onları seyrediyorlar. Sanem’e göre Ceyda tam bir pirhana.

erkenci-kus-izle

AYLİN’DEN EMRE’YE: ONA NASIL BAKTIĞINI GÖRDÜM

Lansman için tüm hazırlıklar tamamlanıyor. Sanem yine harika görünüyor. Gece de Aylin de var. Ancak Aylin her an arıza çıkarabilecek gibi duruyor. Emre’nin Leyla’ya olan bakışlarından çok rahatsız. Bunu da içinde tutmuyor ve ‘Ben bu oyundan sıkılmaya başladım. Ona nasıl baktığını görmüyor muyum?’ sanıyorsun diyor. Ayrıca lansman gecesinde Sanem yine rahat durmuyor ve kendini tuvalet camına sıkıştırıyor. Can da onu cama sıkışmış halde bulunca çok şaşırıyor.

Son güncelleme: 23:14 - 03.12.2018