Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 24. yeni bölüm fragmanı yayında! Sanem, Can’a açık açık söylüyor! (Erkenci Kuş 24. bölüm fragmanı izle)
Erkenci Kuş 24. yeni bölüm fragmanı yayında. Yeni bölümden çok özel sahnelere yer verilen fragmanda; Can ile Sanem'in ilişkileri haber oluyor. Sanem'in babası ve annesi de haberi alıyor. Sanem ile Leyla'nın tüm izinleri kaldırılıyor. Sanem, Can'a annesinin ne zaman evleneceksiniz diye baskıya başlatacağından söz ediyor. Can'ın yanıtı ise Sanem'i hem şaşırtıyor, hem de mutlu ediyor. İşte Erkenci Kuş 24. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Aralık 2018 - 09:02

ERKENCİ KUŞ 24. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 23. BÖLÜM ÖZETİ

Can ile Sanem yeniden sevgili oluyor. Lansmanda aşklarını birbirlerine itiraf ediyor. Can yine kimseden bir şey saklamak istemezken Sanem daha temkinli davranıyor. Can içeri girip heyecanla onu arayan Ceyda'yı reddedip acilen oradan ayrılıyor. Ceyda bu olaya çok bozuluyor.

Sanem ile Can oradan hızla uzaklaşıyorlar. Sanem telefonunu ablasında unutunca Can'dan aramak zorunda kalıyor. Leyla'ya başından geçenleri hızlıca anlatıyor ve onu merak etmemesini istiyor. Ayrıca kimseye bir şey söylememesi için ablasını tembihliyor. Deren şüphelenmeye başlıyor. Can ve Sanem'in ortadan kaybolması onu şüphelendiriyor. Sonra da Emre'ye Sanem'i şikayet ediyor.

Sanem, Can ısrarla onunla kalmak istese de eve gitmek zorunda olduğunu söylüyor. Can onu evin kapısına kadar getiriyor. Can, Sanem'i koklarken komşulardan biri onlar görüyor. Sanem bi de arabadan şaşkın şaşkın inince, kadın onu sarhoş sanıyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

AYLİN DEREN'İ ZEHİRLİYOR

Aylin uzaktan uzağa Emre ile Leyla'yı izliyor. O sırada Deren yanına geliyor. Alkolü fazla kaçıran Aylin, Deren'i doldurmaya çalışıyor. Sanem'in gelişi ile Deren'in pozisyonunun tehlikeye girdiğini anlatıyor. Bununla da kalmıyor Sanem ile Can'ın birbirlerini sevdiğini söylüyor. Deren bozulmamış gibi yaparak Aylin'i tersliyor.

EMRE LEYLA'YI ÖPÜYOR

Emre Leyla'yı eve bırakıyor. Yolda Sanem'in tuvalette mahsur kaldığını anlatıyor. İkisi de bu durumla çok eğleniyorlar. Tam vedalaşma anında Emre, Leyla'yı öpüyor. Sonra da kendini tutamadığı için özür dileyip ‘Bir güç beni sana çekiyor' diyor. Leyla kendisine engel olmamasını söylüyor. Emre ve Leyla da meraklı komşunun radarına takılıyor.

CAN İLE SANEM DEDİKODULARI

Sanem, Can ile olan aşkını gizli olarak yaşamak istiyor. Özellikle de annesi Menkıbe'nin bu ilişkiyi ondan duymasını istiyor. Ancak Can ile aralarındaki ilişki herkesin dikkatini çekiyor. Hem mahallede hem de ajansta dedikodular yayılıyor. Sanem durumu kurtarmak isterken ailesine yalan söylüyor. Bu durumu fırsat bilen Aylin de atağa geçiyor.

Son güncelleme: 10:34 - 10.12.2018