Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 29.yeni bölüm 2. fragman: Aşk yeniden! (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)
Erkenci Kuş 29.yeni bölüm 2. fragman: Aşk yeniden! (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)
Erkenci Kuş 29. yeni bölümden 2 fragman yayınlandı. Erkenci Kuş 29. yeni bölüm 2. fragmanda; aşk bacayı sarıyor. Sanem ile Can İstanbul sokaklarında aşkın doruklarına çıkıyor. Eminönüne giden aşıklar bol bol fotoğraf çekiyorlar. İşte Erkenci Kuş 29. yeni bölüm fragmanları...
Magazin 6 Şubat 2019 - 23:22

ERKENCİ KUŞ 29. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


ERKENCİ KUŞ 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ERKENCİ KUŞ 29. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 28. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Can’a göre Sanem ile geçirdikleri fırtınalı günlerin sebei daha yeni kavuşmuş olmaları. Sanem bu açıklama ile bir rahatlama yaşıyor. Can, Sanem’e ona ne söyleyeceğini soruyor. Sanem onu çok sevdiğini söyleyerek Can’ı bir kez daha geçiştiriyor.

SANEM’İN KISKANÇLIKLARI

Sanem, Can ile Ceyda’nın barda olduğunu öğrenince kıskançlıktan kendini kaybediyor. Leyla’yı uykusundan uyandırıp durumu anlatıyor. Leyla uyku sersemi onların çoktan bardan çıkıp eve gittiklerini söylüyor. Sanem’in kafasında şimşekler çakıyor. Beraber dağ evine gitmiş olabilecekleri kanatine varıyor ve hemen harekete geçiyor. Osman’dan arabasını istiyor. Osman ona küçük bir araba kullanma dersi veriyor. Ama Sanem şaşkın cevaplar vererek bu konuda çok da iyi olmadığını gösteriyor.

Sanem ardından da arabaya atlayıp dağ evine gidiyor. O sırada Can taksi ile eve dönüyor. Taksiden Sanem’i fark ediyor. Sanem de Can’ı görünce panik olup arabaya geri dönüyor. Sonra da panikle arabayı ağaca çarpıyor. Can duran arabanın kapısını açıp Sanem’e orada ne yaptığını soruyor. Bu durum Can’ın hiç hoşuna gitmez.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

AYLİN YİNE KÖTÜLÜK PEŞİNDE

Ajansta yeni bir kampanya için çalışılmaya başlanıyor. Can bu işe çok önem veriyor. Aylin de tabiki boş durmuyor. Ajansta aldığı hisse ile güçlenen Aylin yeni bir plan yapıyor.

OSMAN LEYLA’YI İSTEMEYE GELİYOR

Osman Leyla’yı istemeye geliyor. Leyla bakkalda babasına bu haberi veriyor. Sanem de yanında. Nihat kızlarının evlenmesine hazır olmadığını belli ediyor. Orada saklanırsa kimsenin kız istemeye gelemeyeceğini söylüyor. Ancak bu işten kaçış yok. Menkıbe de bu isteme olayına çok şaşırıyor. Akşam, Osman annesi ve kız kardeşi ile Leyla’yı istemeye gidiyor. Cey Cey de orada. İsteme öncesinde gaza gelen Cey Cey, Ayhan’ı annesinden istiyor. Ayhan şaşkınlık içinde, annesi onu tersliyor.

EMRE’NİN LEYLA TELAŞI

İsteme gecesine Can da geliyor. Kapıda Sanem’i görünce bir kez daha büyüleniyor. Bu sırada Emre de annesinden Leyla’yı istemeye geleceklerini duyuyor ve hemen harekete geçiyor.