Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 29.yeni bölüm fragmanı | önizleme yayınlandı! Aşk bir kez daha kazanıyor! (Erkenci Kuş 28.son bölüm izle)
Erkenci Kuş 29. yeni bölüm fragmanı | önizleme izleyicilerle buluştu. Erkenci Kuş 28.son bölümde; Sanem ile Can'ın aşkı tam gaz devam ediyor. Leyla ile Emre cephesinde ise işler karışıyor. Çünkü Osman Leyla'yı istemeye geliyor. Hüma'dan güç alan Aylin ajansta kötülük tohumları eklemeye devam ediyor. İşte son bölümde yaşananlar ve 28.bölüm izleme linki...
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Şubat 2019 - 22:15

Erkenci Kuş 29. yenim bölüm fragmanı | önizleme yayınlandı. Erkenci Kuş 28. son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Erkenci Kuş son bölümde; Leyla’nın isteneceği haberini duyan Emre harekete geçiyor. Ancak bu harekete geçiş tam da Leyla’nın istendiği saatlere denk geliyor. Ayrıca ajansta alınan yeni işi duyan Aylin yine bir kötülükler peşinde. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu? Erkenci Kuş 29. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 28. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Can’a göre Sanem ile geçirdikleri fırtınalı günlerin sebebi daha yeni kavuşmuş olmaları. Sanem bu açıklama ile bir rahatlama yaşıyor. Can, Sanem’e ona ne söyleyeceğini soruyor. Sanem onu çok sevdiğini söyleyerek Can’ı bir kez daha geçiştiriyor.

erkenci-kus2

SANEM’İN KISKANÇLIKLARI

Sanem, Can ile Ceyda’nın barda olduğunu öğrenince kıskançlıktan kendini kaybediyor. Leyla’yı uykusundan uyandırıp durumu anlatıyor. Leyla uyku sersemi onların çoktan bardan çıkıp eve gittiklerini söylüyor. Sanem’in kafasında şimşekler çakıyor. Beraber dağ evine gitmiş olabilecekleri kanatine varıyor ve hemen harekete geçiyor. Osman’dan arabasını istiyor. Osman ona küçük bir araba kullanma dersi veriyor. Ama Sanem şaşkın cevaplar vererek bu konuda çok da iyi olmadığını gösteriyor.

Sanem ardından da arabaya atlayıp dağ evine gidiyor. O sırada Can taksi ile eve dönüyor. Taksiden Sanem’i fark ediyor. Sanem de Can’ı görünce panik olup arabaya geri dönüyor. Sonra da panikle arabayı ağaca çarpıyor. Can duran arabanın kapısını açıp Sanem’e orada ne yaptığını soruyor. Bu durum Can’ın hiç hoşuna gitmez.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

AYLİN YİNE KÖTÜLÜK PEŞİNDE

Ajansta yeni bir kampanya için çalışılmaya başlanıyor. Can bu işe çok önem veriyor. Aylin de tabiki boş durmuyor. Ajansta aldığı hisse ile güçlenen Aylin yeni bir plan yapıyor.

erkenci-kus1

OSMAN LEYLA’YI İSTEMEYE GELİYOR

Osman Leyla’yı istemeye geliyor. Leyla bakkalda babasına bu haberi veriyor. Sanem de yanında. Nihat kızlarının evlenmesine hazır olmadığını belli ediyor. Orada saklanırsa kimsenin kız istemeye gelemeyeceğini söylüyor. Ancak bu işten kaçış yok. Menkıbe de bu isteme olayına çok şaşırıyor. Akşam, Osman annesi ve kız kardeşi ile Leyla’yı istemeye gidiyor. Cey Cey de orada. İsteme öncesinde gaza gelen Cey Cey, Ayhan’ı annesinden istiyor. Ayhan şaşkınlık içinde, annesi onu tersliyor.

EMRE’NİN LEYLA TELAŞI

İsteme gecesine Can da geliyor. Kapıda Sanem’i görünce bir kez daha büyüleniyor. Bu sırada Emre de annesinden Leyla’yı istemeye geleceklerini duyuyor ve hemen harekete geçiyor.

Son güncelleme: 00:39 - 03.02.2019