Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sanem Polen’le kozlarını paylaşıyor! Erkenci Kuş yeni bölüm 2. fragmanı yayında! (Erkenci Kuş 30. bölüm 2. fragman izle)
Erkenci Kuş 30. Yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Erkenci Kuş yeni fragmanda; Sanem ruh ikizi sorusu ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. Can’ın annesi ofiste terör estiriyor. Polen ile Sanem’in oyunda karşılaşması büyük savaşta kozları paylaşma anı demek oluyor. Can ile Sanem yine rüya gibi bir akşam geçiriyor. İşte Erkenci Kuş 30. Yeni bölüm 2. fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Şubat 2019 - 23:31

ERKENCİ KUŞ 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 29. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Sanem ile Can İstanbul’un sokaklarında harika bir gün geçiriyorlar. Can sevgilisinin fotoğraflarını çekerek ona Eminönü’nü karış karış gezdiriyor. Sanem ise çok mutlu olduğu bu günde bile Can ile konuşmak için fırsat kolluyor. Ama hep araya giren olaylar onu engelliyor. Tabi bu huzursuzluğunu da bitirmiyor. Kendi kendine ‘her şeyi anlatmak zorundasın, başka çaren yok’ diyor.

SANEM: OH ÇOK ŞÜKÜR

Fabbri lansman için ajansa davetiye yolluyor. Sanem Fabbri’den gelen davetiyedeki koku ile şimdilik rahat bir nefes alıyor. Çünkü kokladığı parfüm onun kokusu değil.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

AJANSI AYAĞA KALDIRMA ÇALIŞMALARI

Sanem ajansı yeniden ayağa kaldırmak için güzel bir plan yapıyor. Deren ve Cey Cey’in de desteği ile ajansın kaybettiği prestifi yeniden kazandırmak istiyorlar. Ekip olarak bir sunum hazırlanıyor. Bu sunumu Mckinnon'a gösteriyorlar. Ajansta herkes keyiflidir, özellikle Sanem çok mutludur

FABBRİ VE AYLİN TUTUKLANIYOR

Can Fabbri’nin pis işlerini öğreniyor. Hatta Can, Fabbri’nin yanındayken polisler geliyor ve ‘hakkınızda suç duyurusu var’ diyerek Fabbri’yi gözaltına alıyor. Can giderken Fabbri’ye tek laf ediyor ve ‘koku benim demiştim’ sana diyor. Fabbri gibi Aylin de polis tarafından tutuklanıyor.

POLEN GELİYOR

Her şey bir bir yoluna girerken Sanem’i aniden yakalayan hapşırık Polen’in gelişinin de habercisi oluyor. Can, Polen’i çok sıcak şekilde karşılıyor.

Son güncelleme: 08:00 - 14.02.2019