Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 30. yeni bölüm fragmanı geldi! Sanem’in takdire şayan çabası!
Erkenci Kuş 30. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi Ön izlemeden sonra gelen yeni fragmanda; Sanem kokusu ile Can'ı büyülemeyi başarıyor. Polen ortalığı karıştırmayı başarıyor. Cey Cey 'mutlu son istiyor' Sanem yine şirinlikleri ile Can'ın etrafında dört dönüyor. İşte Erkenci Kuş 30. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Şubat 2019 - 12:35

ERKENCİ KUŞ 30. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 29. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Sanem ile Can İstanbul’un sokaklarında harika bir gün geçiriyorlar. Can sevgilisinin fotoğraflarını çekerek ona Eminönü’nü karış karış gezdiriyor. Sanem ise çok mutlu olduğu bu günde bile Can ile konuşmak için fırsat kolluyor. Ama hep araya giren olaylar onu engelliyor. Tabi bu huzursuzluğunu da bitirmiyor. Kendi kendine ‘her şeyi anlatmak zorundasın, başka çaren yok’ diyor.

SANEM: OH ÇOK ŞÜKÜR

Fabbri lansman için ajansa davetiye yolluyor. Sanem Fabbri’den gelen davetiyedeki koku ile şimdilik rahat bir nefes alıyor. Çünkü kokladığı parfüm onun kokusu değil.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

AJANSI AYAĞA KALDIRMA ÇALIŞMALARI

Sanem ajansı yeniden ayağa kaldırmak için güzel bir plan yapıyor. Deren ve Cey Cey’in de desteği ile ajansın kaybettiği prestifi yeniden kazandırmak istiyorlar. Ekip olarak bir sunum hazırlanıyor. Bu sunumu Mckinnon'a gösteriyorlar. Ajansta herkes keyiflidir, özellikle Sanem çok mutludur