Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 30. yeni bölüm fragmanı | önizleme yayınlandı! Sanem’in Polen alerjisi! (Erkenci Kuş 29. Son bölüm izle)
Erkenci Kuş 30. yeni bölüm fragmanı | önizleme yayınlandı! Sanem’in Polen alerjisi! (Erkenci Kuş 29. Son bölüm izle)
Erkenci Kuş 30. bölüm fragman | önizleme yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi 29. son bölümde; Can, artık aşka aradığını bulduğunu düşünüyor. Sanem'in ise gerçekleri Can'a bir an önce anlatması gerekiyor. Tabi beklenmeyen misafir bu konuşmayı daha da erteleyebilir. Ayrıca Sanem ajansın geleceğini kurtarmak için yeni planını devreye sokuyor. Fabbri ve Aylin gözaltına alınıyor. İşte son bölümde yaşananlar ve 29. Bölüm izleme linki
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Şubat 2019 - 22:34

ERKENCİ KUŞ 30. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

Erkenci Kuş 30. yeni bölüm fragmanı | önizleme yayında! Erkenci Kuş 29. son bölümde;Sanem hayal ettiği aşkı yaşıyor ama içini kemiren kurtlardan kurtulması gerekiyor. Can ise her şeyden habersiz, Sanem’le olduğu için çok mutlu. Can, Fabbri’nin pis işlerini öğreniyor. Polisler gözaltına alırken de o ana son sözü ile veda ediyor. Sanem sevgilisine gerçekleri söylemek için fırsat kollarken Polen’in ansızın gelişi ile sarsılıyor. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 29. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Sanem ile Can İstanbul’un sokaklarında harika bir gün geçiriyorlar. Can sevgilisinin fotoğraflarını çekerek ona Eminönü’nü karış karış gezdiriyor. Sanem ise çok mutlu olduğu bu günde bile Can ile konuşmak için fırsat kolluyor. Ama hep araya giren olaylar onu engelliyor. Tabi bu huzursuzluğunu da bitirmiyor. Kendi kendine ‘her şeyi anlatmak zorundasın, başka çaren yok’ diyor.

SANEM: OH ÇOK ŞÜKÜR

Fabbri lansman için ajansa davetiye yolluyor. Sanem Fabbri’den gelen davetiyedeki koku ile şimdilik rahat bir nefes alıyor. Çünkü kokladığı parfüm onun kokusu değil.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

AJANSI AYAĞA KALDIRMA ÇALIŞMALARI

Sanem ajansı yeniden ayağa kaldırmak için güzel bir plan yapıyor. Deren ve Cey Cey’in de desteği ile ajansın kaybettiği prestifi yeniden kazandırmak istiyorlar. Ekip olarak bir sunum hazırlanıyor. Bu sunumu Mckinnon'a gösteriyorlar. Ajansta herkes keyiflidir, özellikle Sanem çok mutludur.

FABBRİ VE AYLİN TUTUKLANIYOR

Can Fabbri’nin pis işlerini öğreniyor. Hatta Can, Fabbri’nin yanındayken polisler geliyor ve ‘hakkınızda suç duyurusu var’ diyerek Fabbri’yi gözaltına alıyor. Can giderken Fabbri’ye tek laf ediyor ve ‘koku benim demiştim’ sana diyor. Fabbri gibi Aylin de polis tarafından tutuklanıyor.

POLEN GELİYOR

Her şey bir bir yoluna girerken Sanem’i aniden yakalayan hapşırık Polen’in gelişinin de habercisi oluyor. Can, Polen’i çok sıcak şekilde karşılıyor.

Son güncelleme: 00:35 - 10.02.2019