Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 32. yeni bölüm fragmanı: Sanem’den savaş sinyali! (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)
Erkenci Kuş 32. yeni bölüm fragmanı: Sanem’den savaş sinyali! (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)
Erkenci Kuş 32. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Star TV'de yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanında; Can'ın annesi yemekli bir davet veriyor. Ajanstakiler de davetli. Polen ile yakınlaşması Sanem'in canını sıksa da bu savaştan çekilmeye niyeti yok. Sanem kararını verdiğini söylüyor ama Can onu engellemek için elinden geleni yapıyor. İşte Erkenci Kuş 32. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 25 Şubat 2019 - 22:03

ERKENCİ KUŞ 32. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 31. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Can Başkanlar’dan gelen iş teklifini kabul etmeyi düşünüyor. Sanem bunu duyunca şirketten ayrılmaya karar veriyor. Cey Cey Sanem’in istifasını yazdığını öğrenince ona engel olmak istiyor. Elindeki istifa kağıdını alıyor. Sanem ‘çocukluk yaptığını söyleyerek elindeki kağıdı almaya çalışıyor. Cey Cey Sanem’i ikna etmek için onunla konuşmak istiyor. Bu çekişmeye Deren de tanık oluyor. Deren Sanem’in elindeki kağıdı soruyor. Sanem istifası olduğunu söylüyor.

SANEM İSTİFA EDİYOR

Sanem istifasını verdikten sonra daha fazla ajansta kalmak istemiyor ve hemen kendini dışarı atıyor. Dışarıda taksi durduruyor ve tam ona doğru giderken bir araç Sanem’e çarpıyor. Yiğit’in kullandığı araç Sanem’e çarpınca Sanem çok kötü şekilde yere düşüyor. Sanem kazadan sonra hemen hastaneye kaldırılıyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

KORKUNÇ KAZA

Can Sanem’in hastanede olduğunu duyunca yanına geliyor. Orada Yiğit’le tanışıyorlar. Ama bu tanışma çok tatsız oluyor. Yiğit Sanem’e çarpan arabanın kendisine ait olduğunu söylüyor. Can, Yiğit’in bu cümlesini önce Sanem Hanım diye düzeltiyor. Sonra da Sanem’e çarpanın arabası değil kendisi olduğunu sert bir dille anlatıyor. Hastane çıkışında Yiğit Sanem’i eve bırakmayı teklif ediyor. Can, kıskançlık içinde Yiğit’i bir kez daha tersliyor. Yiğit insanlık namına bu teklifi ettiğini söylüyor.

CAN, YİĞİT’E KAFAYI TAKIYOR

Can, Sanem’in istifasını geciktirmeye çalışıyor. Sanem ajansla olan bağının bittiğini söylüyor. Can bu bağın bitmeyeceğini anlatıyor. Can ile Yiğit’in ikinci karşılaşması da çok tatsız oluyor. Yiğit de Sanem’e iş teklif etmek için ajansa geliyor. Can, Yiğit’i görür görmez deliriyor ve ‘iş dışındaki mevzuları başka zaman halletsek’ diyor. Yiğit de Sanem’e iş teklif ettiğini söylüyor.

Can Yiğit ile ilgili büyük kıskançlık yaşıyor. Ama gururundan da ödün vermek istemiyor. Emre Sanem ve Can’ı birbirlerine yakınlaştıracak bir hamle yapıyor. İki aşığın elleri bu sefer Emre sayesinde birleşiyor. Bu arada Yiğit ile ilgili Can ve Sanem'i bekleyen büyük bir sürpriz var.

Son güncelleme: 08:35 - 26.02.2019