Erkenci Kuş 38. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Biz evlendik!’

Erkenci Kuş 38. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş'un yeni fragmanında;Leyla ile Emre 'biz evlendik' diyerek nikah salonuna giriş yapıyor. Hüma ve Menkıbe'nin orada olduğunu bilmeyen iki aşık büyük şok yaşatıyor. Can ile Sanem de evlilik hazırlıklarına başlıyor. Hüma 'bu evlilik gerçekleşmeyecek' derken Sanem gelinliğini deniyor. İşte Erkenci Kuş 38. yeni bölüm fragmanı...

ERKENCİ KUŞ 38. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 37. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Can’ın doğum günü herkesin toplanmasına bir kez daha vesile olur. Hüma bu sefer de Sanem’i arkadaşları üzerinden küçük düşürmeye çalışıyor ama bu konuda başarılı olamıyor. Ayhan ile CeyCey partide daha da yakınlaşıyor ve öpüşüyorlar. O akşamda Leyla ile Emre’nin arasında da aşk yeniden alevleniyor. Leyla Osman’ın artık olmadğını söylüyor. Emre yüzünde gülümsemeyle karşılıyor bu haberi. Leyla’nın ellerini tutan Emre hızlı davranıyor. Sanem pastadan sonra Can’a hediyesini veriyor. Can Sanem’in onun için hazırladığı kitabı çok beğeniyor. Sanem’in sürpriz hediyesi Can’ın sürprizi ile kaşrılaşıyor. Can, Sanem’e evlenme teklif ediyor.

BEKLENMEDİK MİSAFİR

Mahallede bahar için bir şenlik organize ediliyor. Bu şenliğe Hüma bile davet ediliyor. Ama Hüma mahalleye adımını atar atmaz etrafı yukarıdan süzüp ‘biz nereye geldik böyle’ diyor. Sanem Hüma’yı sık sıkı sarıyor. Şenlik sofrasına hiç kimsenin beklemediği bir isim dahil oluyor. Menkıba şaşırırken, Nihat hayal kırıklığına uğruyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

CAN VE SANEM EVLENMEYE KARARLI

Sanem ve Can aileleri ile evlilik hakkında konuşmak istiyor ama bir türlü başaramıyorlar. Aileler sürekli onları duymamazlıktan geliyor. Menkıbe ve Hüma her fırsatta evlilik gündeminden kaçıyorlar Sanem ve Can çabaları yetersiz kalınca annelerinin peşini bırakıyorlar. Ama bu vazgeçiş onları evlilik fikrinden uzaklaştırmıyor. Onları dinlemeyen ailelerine inat herkesten habersiz evlenmeye karar veriyorlar. Bu sırada ajanstakilerin garip hallerinden şüphelenen Hüma harekete geçip CeyCey’i konuşturuyor. Can ve Sanem’in evlenenceğini duyan Hüma hemen Menkıbe’ye gidiyor. Bu ikili ilk kez birlikte hareket ederek nikah salonuna gidiyorlar. Ancak orada onları bekleyen büyük bir sürpriz var.