Erkenci Kuş 38. yeni bölüm fragman | ön izleme yayında! Sanem ve Can’dan ailelerine büyük ders! (Erkenci Kuş 37. Son bölüm izle)

Erkenci Kuş 38. yeni bölüm fragman | ön izleme yayınlandı. Erkenci Kuş 37. Son bölümü yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi son bölümde ise ; Can'ın evlilik teklifinden sonra aralarında engel kalmadığını sana Can ve Sanem büyük yanılgı içinde. Çünkü aileler bir türlü düğün muhabbetine girmek istemiyor. Ne Menkıbe ne de Hüma ile konuşmayı başaramayan genç aşıklar gizlice evlenmeye karar veriyor. Aileler bu evlilik kararını öğrenip telaşla nikah salonunu basıyorlar. İşte son bölümde yaşananlar ve 37. Bölüm izleme linki

Erkenci Kuş 38. yeni bölüm fragman | ön izleme yayında! Sanem ve Can’dan ailelerine büyük ders! (Erkenci Kuş 37. Son bölüm izle)

ERKENCİ KUŞ 38. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 

Erkenci Kuş 38. yeni bölüm fragman | ön izleme yayınlandı. Yeni bölüm ön izlemesinde Sanem ve Can birbirlerini ufak ufak eleştirerek didişiyor. Son bölümde Sanem ve Can sade bir nikah hayal ederken, anneleri bambaşka fikirdeler. Bu nedenle Can ve Sanem annelerinin düğün fikirlerini almak istiyorlar. Mahalledeki şenlikte bu konu için mekan oluşturuyor. Ancak bir türlü ne Hüma Ne de Menkıbe konuşmaya yanaşmıyor. Onların bu inadı Sanem ve Can’ı bir karar vermeye zorluyor. Bu arada Leyla ile Emre arasında işler çok hızlı ilerliyor. Emir, Leyla’ya ‘evlenelim’ diyor. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 37. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Can’ın doğum günü herkesin toplanmasına bir kez daha vesile olur. Hüma bu sefer de Sanem’i arkadaşları üzerinden küçük düşürmeye çalışıyor ama bu konuda başarılı olamıyor. Ayhan ile CeyCey partide daha da yakınlaşıyor ve öpüşüyorlar. O akşamda Leyla ile Emre’nin arasında da aşk yeniden alevleniyor. Leyla Osman’ın artık olmadğını söylüyor. Emre yüzünde gülümsemeyle karşılıyor bu haberi. Leyla’nın ellerini tutan Emre hızlı davranıyor. Sanem pastadan sonra Can’a hediyesini veriyor. Can Sanem’in onun için hazırladığı kitabı çok beğeniyor. Sanem’in sürpriz hediyesi Can’ın sürprizi ile kaşrılaşıyor. Can, Sanem’e evlenme teklif ediyor.

BEKLENMEDİK MİSAFİR

Mahallede bahar için bir şenlik organize ediliyor. Bu şenliğe Hüma bile davet ediliyor. Ama Hüma mahalleye adımını atar atmaz etrafı yukarıdan süzüp ‘biz nereye geldik böyle’ diyor. Sanem Hüma’yı sık sıkı sarıyor. Şenlik sofrasına hiç kimsenin beklemediği bir isim dahil oluyor. Menkıba şaşırırken, Nihat hayal kırıklığına uğruyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

CAN VE SANEM EVLENMEYE KARARLI

Sanem ve Can aileleri ile evlilik hakkında konuşmak istiyor ama bir türlü başaramıyorlar. Aileler sürekli onları duymamazlıktan geliyor. Menkıbe ve Hüma her fırsatta evlilik gündeminden kaçıyorlar Sanem ve Can çabaları yetersiz kalınca annelerinin peşini bırakıyorlar. Ama bu vazgeçiş onları evlilik fikrinden uzaklaştırmıyor. Onları dinlemeyen ailelerine inat herkesten habersiz evlenmeye karar veriyorlar. Bu sırada ajanstakilerin garip hallerinden şüphelenen Hüma harekete geçip CeyCey’i konuşturuyor. Can ve Sanem’in evlenenceğini duyan Hüma hemen Menkıbe’ye gidiyor. Bu ikili ilk kez birlikte hareket ederek nikah salonuna gidiyorlar. Ancak orada onları bekleyen büyük bir sürpriz var.