Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 39. yeni bölüm 2. fragman: Aşk kazanıyor! (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)
Erkenci Kuş 39. yeni bölüm 2. fragman: Aşk kazanıyor! (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)
Erkenci Kuş 39. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Cumartesi akşamlarının sevilen dizisinin yeni fragmanında; Kutlama herkese neşe getiriyor. Emre ve Leyla için mutlu son geliyor. Sanem ile Can aşkın doruklarına çıkıyor. Can, Ceycey'e çok gizli bir görev veriyor. İşte Erkenci Kuş 39. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 24 Nisan 2019 - 22:44

ERKENCİ KUŞ 39. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

ERKENCİ KUŞ 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 38. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Sanem ve Can evlilik için adeta deli gibi çaba veriyorlar. Ama ne Hüma ne de Menkıbe bu duruma yanaşmıyor. Hüma düğünün aceleye gelmemesini istiyor ama Menkıbe düğün konusunda kararlı. Hüma, düğün hazırlıklarının 1 yıl süreceğini söylüyor. Aslında Hüma’nın amacı zaman kazanmak. Sanem’in amcası da Sanem ve Can’a destek olamıyor. Sanem ile Can’ın annelerine karşı verdikleri düğün kavgasından sonra kendilerini nikah salonunda buluyorlar. Muhabbeti bir türlü düğüne getiremeyen ve bu konuyu konuşamayan aşıklar kendi kararlarını alıyor ve soluğu nikah salonunda alıyorlar. Hüma, Ceycey’den Leyla ile Emre’nin evlendiği haberini alıyor. Hemen Menkıbe’yi arayıp onu almaya geldiğini söylüyor. Menkıbe ve Hüma telaşla nikah dairesine gidiyor. Can ile Sanem de kardeşlerinin yanlarındalar. Hüma ve Menkıbe telaşla nikah salonuna giriyor. Sanem ve Can annelerini oturtuyorlar ve o sırada Leyla ile Emre ‘biz evlendik’ diyerek içeri giriyor. Emre ve Leyla'nın evlenmesi annelerini hastanelik ediyor. Mankıbe hastanede gözlerini açıp yaşadıklarının rüya olduğunu sanırken Hüma onu uyandırıyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

Ayhan, Ceycey’den Emre ile Leyla’nın evlilik haberini alıyor. Ayhan bu haberi öfkeyle karşılıyor. Eve döndüklerinde de durum değişmiyor. İkisi barut gibi ve uzlaşmaya yanaşmıyorlar. Ama durumu kabul etmekten de başka çareleri yok. Mevkıbe her şeyin usulüne göre yapılmasını istiyor. Hüma bu evliliği hala kabul etmiyor. Diğer yandan da Sanem ile Can’ı nasıl ayıracağını düşünüyor. Leyla ile Emre, Menkıbe’nin isteklerini yerine getirmek iin kardeşlerinden yardım istiyorlar. Balayı, kına hazırlığı da dahil her şeyle Can ve Sanem ilgileniyor. Hüma da Yiğit ile işbirliği yapıyor. Sanem ile Can gittikleri her yerde fikir ayrılıkları yaşıyorlar. Kavgalar ve fikir çatışmaları peş peşe yaşanıyor. Hatta Can Sanem’e evlenmek istemiyorsa söylemesini istiyor.