Erkenci Kuş 39. yeni bölüm fragmanı yayında! Sanem sevinçten Yiğit’e sarılıyor!

Erkenci Kuş 39. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Cumartesi akşamlarının sevilen dizisinin yeni fragmanında, Yiğit, Sanem'i etkilemek için harekete geçiyor ve Sanem duyduklarına inanamayıp Yiğit'e sarılıyor. Ceycey onları görüp çıldırıyor. Can ve Sanem romantizmin doruklarına çıkıyor. İşte Erkenci Kuş 39. yeni bölüm fragmanı...

ERKENCİ KUŞ 39. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 38. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Sanem ve Can evlilik için adeta deli gibi çaba veriyorlar. Ama ne Hüma ne de Menkıbe bu duruma yanaşmıyor. Hüma düğünün aceleye gelmemesini istiyor ama Menkıbe düğün konusunda kararlı. Hüma, düğün hazırlıklarının 1 yıl süreceğini söylüyor. Aslında Hüma’nın amacı zaman kazanmak. Sanem’in amcası da Sanem ve Can’a destek olamıyor. Sanem ile Can’ın annelerine karşı verdikleri düğün kavgasından sonra kendilerini nikah salonunda buluyorlar. Muhabbeti bir türlü düğüne getiremeyen ve bu konuyu konuşamayan aşıklar kendi kararlarını alıyor ve soluğu nikah salonunda alıyorlar. Hüma, Ceycey’den Leyla ile Emre’nin evlendiği haberini alıyor. Hemen Menkıbe’yi arayıp onu almaya geldiğini söylüyor. Menkıbe ve Hüma telaşla nikah dairesine gidiyor. Can ile Sanem de kardeşlerinin yanlarındalar. Hüma ve Menkıbe telaşla nikah salonuna giriyor. Sanem ve Can annelerini oturtuyorlar ve o sırada Leyla ile Emre ‘biz evlendik’ diyerek içeri giriyor. Emre ve Leyla'nın evlenmesi annelerini hastanelik ediyor. Mankıbe hastanede gözlerini açıp yaşadıklarının rüya olduğunu sanırken Hüma onu uyandırıyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

Ayhan, Ceycey’den Emre ile Leyla’nın evlilik haberini alıyor. Ayhan bu haberi öfkeyle karşılıyor. Eve döndüklerinde de durum değişmiyor. İkisi barut gibi ve uzlaşmaya yanaşmıyorlar. Ama durumu kabul etmekten de başka çareleri yok. Mevkıbe her şeyin usulüne göre yapılmasını istiyor. Hüma bu evliliği hala kabul etmiyor. Diğer yandan da Sanem ile Can’ı nasıl ayıracağını düşünüyor. Leyla ile Emre, Menkıbe’nin isteklerini yerine getirmek iin kardeşlerinden yardım istiyorlar. Balayı, kına hazırlığı da dahil her şeyle Can ve Sanem ilgileniyor. Hüma da Yiğit ile işbirliği yapıyor. Sanem ile Can gittikleri her yerde fikir ayrılıkları yaşıyorlar. Kavgalar ve fikir çatışmaları peş peşe yaşanıyor. Hatta Can Sanem’e evlenmek istemiyorsa söylemesini istiyor.

İşte reyting yarışının galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi

 

Can Yaman kimdir, kaç yaşında ve nereli? İlginizi Çekebilir Can Yaman kimdir, kaç yaşında ve nereli?