Erkenci Kuş 39. yeni bölüm fragman | önizleme yayınlandı! Can, Sanem’i büyülüyor! (Erkenci Kuş 38. Son bölüm izle)

Erkenci Kuş 39. bölüm fragman | ön izleme yayınlandı. Yeni bölüm önizlemede Sanem, bilgisayar başında yazmaya çalışırken Can'ı görünce çalışmak yerine onu seyretmekten kendini alamıyor. Erkenci Kuş dizisi son bölümde ise; Leyla ile Emre'nin evliliği fırtına etkisi yaratır. Menkıbe güç bela bu evliliği kabul ederken, her şeyin en baştan usulüne uygun yapılmasını istiyor. Hüma ise asla bu evliliği kabul etmiyor. Hatta bu durumda bile Can ile Sanem'i es geçmiyor. Yiğit ile konuşarak yeni bir plan yapıyor. Bu sırada Leyla ile Emre'nin evlilik öncesi hazırlıkları ile uğraşan Can ve Sanem sık sık tartışıyorlar. İşte son bölümde yaşananlar ve 38. Bölüm izleme linki..

Erkenci Kuş 39. yeni bölüm fragman | önizleme yayınlandı! Can, Sanem’i büyülüyor! (Erkenci Kuş 38. Son bölüm izle)

ERKENCİ KUŞ 39. BÖLÜM ÖNİZLEME

Erkenci Kuş 38. son bölümde; Emre ile Leyla’nın yıldırım nikahı Menkıbe ve Hüma’yı hastanelik ediyor. Ayhan Leyla’nın evlendiğini öğrenince büyük yıkım yaşıyor. Hatta Ceycey’e artık aşka inancı kalmadığını söylüyor. Leyla ile Emre’nin Menkıbe’nin gönlünü alabilmek için isteklerini yerine getirmesi gerekiyor. Onlar da Can ile Sanem’den yardım istiyor. Kına alışverişine çıkan, balayı planı yapan Can ile Sanem fikir ayrılıkları yüzünden sürekli çatışıyor. Hüma da bu sırada ikisini ayırmak için yeni planlar yapıyor. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu?

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 38. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Sanem ve Can evlilik için adeta deli gibi çaba veriyorlar. Ama ne Hüma ne de Menkıbe bu duruma yanaşmıyor. Hüma düğünün aceleye gelmemesini istiyor ama Menkıbe düğün konusunda kararlı. Hüma, düğün hazırlıklarının 1 yıl süreceğini söylüyor. Aslında Hüma’nın amacı zaman kazanmak. Sanem’in amcası da Sanem ve Can’a destek olamıyor. Sanem ile Can’ın annelerine karşı verdikleri düğün kavgasından sonra kendilerini nikah salonunda buluyorlar. Muhabbeti bir türlü düğüne getiremeyen ve bu konuyu konuşamayan aşıklar kendi kararlarını alıyor ve soluğu nikah salonunda alıyorlar. Hüma, Ceycey’den Leyla ile Emre’nin evlendiği haberini alıyor. Hemen Menkıbe’yi arayıp onu almaya geldiğini söylüyor. Menkıbe ve Hüma telaşla nikah dairesine gidiyor. Can ile Sanem de kardeşlerinin yanlarındalar. Hüma ve Menkıbe telaşla nikah salonuna giriyor. Sanem ve Can annelerini oturtuyorlar ve o sırada Leyla ile Emre ‘biz evlendik’ diyerek içeri giriyor. Emre ve Leyla'nın evlenmesi annelerini hastanelik ediyor. Mankıbe hastanede gözlerini açıp yaşadıklarının rüya olduğunu sanırken Hüma onu uyandırıyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

Ayhan, Ceycey’den Emre ile Leyla’nın evlilik haberini alıyor. Ayhan bu haberi öfkeyle karşılıyor. Eve döndüklerinde de durum değişmiyor. İkisi barut gibi ve uzlaşmaya yanaşmıyorlar. Ama durumu kabul etmekten de başka çareleri yok. Mevkıbe her şeyin usulüne göre yapılmasını istiyor. Hüma bu evliliği hala kabul etmiyor. Diğer yandan da Sanem ile Can’ı nasıl ayıracağını düşünüyor. Leyla ile Emre, Menkıbe’nin isteklerini yerine getirmek iin kardeşlerinden yardım istiyorlar. Balayı, kına hazırlığı da dahil her şeyle Can ve Sanem ilgileniyor. Hüma da Yiğit ile işbirliği yapıyor. Sanem ile Can gittikleri her yerde fikir ayrılıkları yaşıyorlar. Kavgalar ve fikir çatışmaları peş peşe yaşanıyor. Hatta Can Sanem’e evlenmek istemiyorsa söylemesini istiyor.