Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş son bölüm izle
Erkenci Kuş 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş son bölüm izle
Erkenci Kuş 3. yeni bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Dizi severler tarafından kısa zamanda benimsenen romantik komedi tadındaki dizinin başrollerinde güzel oyuncu Demet Özdemir ile yakışıklı oyuncu Can Yaman yer alıyor. Erkenci Kuş'un son bölümünde; Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevde buluyor... Yeni bölümde neler olacağını merak eden dizi severler soruyor: Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi hakkında merak edilenler...
Magazin 10 Temmuz 2018 - 22:42

Erkenci Kuş’un yayınlanan son bölümünde; Canların evindeki partide havuza düşen Sanem, kıyafetlerini kurutucudan alıp giyene kadar akla karayı seçer. Ünlü manken Arzu Taş, büyük bir markanın yüzü olmuştur. Onunla çalışan ajans, kallavi bir müşteriye de kavuşacaktır. Arzu, Fikr-i Harika ile çalışmayı tercih eder ama Aylin'in tehditini elbette hesaba katmamıştır. Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulur. Can’la yalnız kalan Sanem, kendini bile şaşırtacak şeyler yaşayacaktır.

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Can’ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe’yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini.

 

ERKENCİ KUŞ YENİ FRAGMAN


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:38 - 12.07.2018