Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 40. yeni bölüm fragmanı yayında! Sanem rüyadan uyanıyor
Erkenci Kuş 40. yeni bölüm fragmanı yayında! Sanem rüyadan uyanıyor
Erkenci Kuş 40. yeni bölüm fragmanı bugün Star TV'de yayınlandı. Yeni fragmanda; Sanem kitabını yazıyor. Can'a olan aşkını ve onun için ne anlama geldiğini yazıyor. Kitabın tanıtımında bir kez daha okuyor bu sözleri. Ve kitabın mutlu son ile bittiğini gerçek hayatta da bu ilişkinin nasıl bittiği soruluyor Sanem'e.. Sanem gerçek hayatın masallardaki gibi olmadığını söylüyor. İşte Erkenci Kuş 40. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Nisan 2019 - 10:14

ERKENCİ KUŞ 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ 40. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 39. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Leyla ile Emre’nin düğün hazırlıkları Can ile Sanem’in arasını açıyor. Ayrıca Sanem ve Can bir fotoğraf çekimi için gelinlik ve damatlık giyiniyorlar. Sanem ve Can’ın arasında örtülü kalmış tüm sorunlar birden gün yüzüne çıkıyor. Can da Sanem de bu evliliğe hazır olup olmadıklarını sorguluyorlar. Can ‘evlenmek istemiyorsan söyle, vazgeçelim bu işten’ diyor ve ortam bir anda buz kesiyor. Can, Sanem’in sıkıldığını söylerken Sanem ise tam tersini düşünüyor. Can, Sanem ile biran önce gitmek istiyor. Sanem, Can ile gitmek istemiyor ve iç sesini duymadığını söylüyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

DÜĞÜN VAR

Ama bu kavgalar Can ile Sanem’in arasını bozmuyor. Emre ve Leyla’nın evlilik şoku düğün hazırlıkları ile atılmaya çalışılıyor. Hazırlıkları başa bela olan evliliğin düğünü yapılıyor. Düğün çok eğlenceli geçiyor. Hûma ve Mevkibe yan yana gelmesin çünkü mutlaka bir sebep bulup kavga ediyorlar

YİĞİT İŞ BAŞINDA

Yiğit yeniden Sanem için devreye giriyor ve bağlantılarını kullanarak Sanem’e yurt dışından bir iş fırsatı sunuyor. Sanem sevinçten Yiğit’e sarılıyor ve Ceycey bu anları görünce çığlık atıyor. Sanem yazamadığını fark edince Can sevgilisini yanında olmak istiyor. Ancak sorunlar peş peşe geliyor.