Erkenci Kuş 41. yeni bölüm 2. fragman: Can Sanem’i kazanmaya kararlı(Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı izle)

Erkenci Kuş 41. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Sanem eski günlerdeki gibi canlanıyor. Can ile birbirlerine duyarsız kalamıyorlar. Menkıbe Emre'nin başkasına aşık olduğunu düşünüyor ve Emre'nin peşine düşüyor. Can, Yiğit olayını araştırmaya karar veriyor ve kamera kayıtları olduğu ortaya çıkyor. Ancak Yiğit de Can'ın konuşmasını duyuyor. İşte Erkenci Kuş 41. yeni bölüm fragmanları...

ERKENCİ KUŞ 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 40. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Sanem ve Can ayrılıyor. Sanem bu ayrılıkta pişman olan ilk taraf oluyor ama Can’ı bulmak için harekete geçiyor ama Can çoktan ortadan kayboluyor. Ayrılık üzerinden bir yıl geçiyor. Sanem bir türlü yazamadığı hatta en son Can’a onun yüzünden yazamadığını söylediği kitabını yazıyor. Can’ın yokluğunu hep içinde yaşıyor. Hatta kitabı ile elde ettiği büyük başarı bile onu tam olarak mutlu etmiyor. Bu sürede Can teknesi ile denize açılıyor.

Sanem, Can tarafından terk edilmeyi Can ise Sanem tarafından güvenilmemeyi kabullenemiyor. Her ikisi de birbirini hala çok seviyor ama bir sürü sebep yan yana gelmelerine engel oluyor. Bu sırada sürpriz bir isim hayatlarına dahil oluyor. Can’ın babası Aziz Divit. Aziz Bey yakın arkadaşı Remide sayesinde Can’ı buluyor. Can, Sanem’in olduğu şehre ayak basmak istemese de Remide Hanım onu İstanbul’a babası için dönemeye ikna ediyor.

Sanem ve Can için büyük karşılaşma anı geliyor. Zaten Aziz ve Remide de ikisini bir araya getirmek istiyor. Tabi Ceycey Derin ve diğerleri de ikisini bir araya getirmek istiyor. Sanem, Can’ın dönüşünü arkadaşlarından öğreniyor. Can ise Sanem’in yanından bir yabancı gibi gidişini izliyor. Ama bu onlar için bir son değil, yeni bir başlangıç anlamına geliyor.

İşte reyting yarışının kazananı İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının kazananı

 

Erkenci Kuş dizisinin başrolü Can Yaman kimdir? İlginizi Çekebilir Erkenci Kuş dizisinin başrolü Can Yaman kimdir?
Loading...