Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni başlangıç zamanı! (Erkenci Kuş 40. Son bölüm izle)
Erkenci Kuş 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni başlangıç zamanı! (Erkenci Kuş 40. Son bölüm izle)
Erkenci Kuş 40. Son bölümü yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi son bölümde; Sanem o çok istediği kitabını yazıyor. Can'a olan aşkını yazdığı kitapta yazdığı mutlu sonu yaşayacağına inanmıyor. Ama Can'ın babası için İstanbul'a dönüşü her şeyi değiştirebilir. Üstelik Can'ın babası ve babasının yakın arkadaşı Remide de iki genci barıştırmak için kendilerini paralıyorlar. Son bölümün ardından Erkenci Kuş 41. Yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Mayıs 2019 - 22:07

Erkenci Kuş 40. son bölümü ile bu akşam Star TV'de yayınlandı. Son bölümde; Sanem kitabı ile büyük başarı elde ediyor. Can’ın babasının arkadaşı Remide, Can’ı babasını görmek için İstanbul’a gelmeye ikna ediyor. Sanem, Can’ın gelişini arkadaşlarından duyuyor. Ve büyük karşılaşma gerçekleşiyor. Birbirlerine çok kızgın olan bu iki aşığı yeni maceraların beklediği mesajı veriliyor. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu? Erkenci Kuş 40. yeni bölüm fragmanı…

ERKENCİ KUŞ 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 40. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

Sanem ve Can ayrılıyor. Sanem bu ayrılıkta pişman olan ilk taraf oluyor ama Can’ı bulmak için harekete geçiyor ama Can çoktan ortadan kayboluyor. Ayrılık üzerinden bir yıl geçiyor. Sanem bir türlü yazamadığı hatta en son Can’a onun yüzünden yazamadığını söylediği kitabını yazıyor. Can’ın yokluğunu hep içinde yaşıyor. Hatta kitabı ile elde ettiği büyük başarı bile onu tam olarak mutlu etmiyor. Bu sürede Can teknesi ile denize açılıyor.

Sanem, Can tarafından terk edilmeyi Can ise Sanem tarafından güvenilmemeyi kabullenemiyor. Her ikisi de birbirini hala çok seviyor ama bir sürü sebep yan yana gelmelerine engel oluyor. Bu sırada sürpriz bir isim hayatlarına dahil oluyor. Can’ın babası Aziz Divit. Aziz Bey yakın arkadaşı Remide sayesinde Can’ı buluyor. Can, Sanem’in olduğu şehre ayak basmak istemese de Remide Hanım onu İstanbul’a babası için dönemeye ikna ediyor.

Sanem ve Can için büyük karşılaşma anı geliyor. Zaten Aziz ve Remide de ikisini bir araya getirmek istiyor. Tabi Ceycey Derin ve diğerleri de ikisini bir araya getirmek istiyor. Sanem, Can’ın dönüşünü arkadaşlarından öğreniyor. Can ise Sanem’in yanından bir yabancı gibi gidişini izliyor. Ama bu onlar için bir son değil, yeni bir başlangıç anlamına geliyor.

Son güncelleme: 16:48 - 06.05.2019