Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 44. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman?
Erkenci Kuş 44. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman?
Erkenci Kuş bu akşam var mı, Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde yayın günü değişen Erkenci Kuş'un 44. yeni bölümünden 2 fragman yayınlandı. Erkenci Kuş 44. bölüm 2. fragmanında Can bir anda birçok kişiyi dövüyor, Sanem duruma çok şaşırıyor. İşte Erkenci Kuş 44. bölüm fragmanları...
Magazin 8 Haziran 2019 - 14:16

ERKENCİ KUŞ 44. BÖLÜM 2. FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ 44. BÖLÜM FRAGMANI

 

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Erkenci Kuş’un geçtiğimiz haftalarda yayın günü değişmişti. Birkaç haftalık araya giren Erkenci Kuş dizisinde 44. yeni bölüm 18 Haziran tarihinde yayınlanacak.

ERKENCİ KUŞ 33. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sanem fotoğraf seçimi için Can'dan yardım istiyor. Sanem'im bu olumlu adımı havayı bir anda ısıtıyor. Yiğit uzaktan onları izliyor. Hatta Sanemi Can'ın elimi yanlışlıkla tutuyor ve aralarındaki çekim bir anda kuvvetleniyor. Ama tabi Sanem bir kez daha kaçıyor duygularından. Sanem'in canını acıtan asıl konu Can'ın gidecek olması. Ama Sanem duygularını ona açmaktan korkuyor. Sanem, Can'ın çektiği fotoğraflardaki mutluluğunu görüyor ve Can olmadan hayatın anlamsızlığını bir kez daha anlıyor. Tam da bu sırada Can da Yiğit ile yüzleşiyor. Yiğit, Can'ın gitmesini isteyerek Sanem'in ona ihtiyacı olduğunu söylüyor. Hatta Yiğit, Sanem'in onun için çok değerli olduğunu söylüyor. Ama Can bu numaraları yemiyor. Ve defteri yakanın o olduğunu bildiğini anlatıyor. Yiğit olayın üzerini örtmesini istese de Can, söylemezse Sanem ile kendisinin konuşacağını söylüyor. Yiğit, Can'a her şeyi itiraf edeceğini söylüyor ve tam da o sırada Sanem geliyor. Ve Yiğit için adeta çırpınarak kendi sonunu getiriyor. Yiğit için artık kurtuluş yok ve Can da bu durumun da farkında.

‘HİÇBİR YERE GİDEMEZSİN

Sanem'in krem kampanyası için tüm ekip çalışmaya başlıyor. Aziz Bey Can ile Sanem'i birbirine yaklaştırmak için küçük bir bebeği Sanem'e emanet ediyor. Can'ın gelişi ile aralarında yeniden bir samimiyet kuruluyor. Ve tüm bu gelişmelerden sonra, Sanem de güçlenerek ayağa kalkıyor ve Can'ın karşısına çıkıp hiçbir yere gidemeyeceğini söylüyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

SANEM'İN KORKULARI

Can, Sanem’in Yiğit’le ne konuştuğuna takıyor kafayı. Çünkü, Yiğit ile baş başa konuşan Sanem'in Can'a tepkisi ‘mutlu musun?' oluyor. Yiğit'in Sanem'den vazgeçmeye niyeti yok ama Can Sanem'in hiçbir zaman onu sevmeyeceğini biliyor. Bu sırada Yiğit Hüma' Can da Sanem de aşkla yanıyor ve birbirlerine karşı koyamıyorlar. Sanem, Can'ın gitme ihtimalinden çok korkuyor. Çünkü Can teknesi bozulduğu için kaldığını söylemişti. Oysaki Can, Sanem için kalmayı seçti. Sanem bu olayı o kadar kendine dert ediyor ki akşam Can'ın tekneye gittiğini görünce onu uzaktan takip edip, sabah kadar onu izliyor. Can, sabah uyuya kalan Sanem'i yakalıyor. Sanem bir anlık dalgınlıkla Can'a sempatik sempatik davransa da kendine gelince yakalandığını anlıyor. Sanem'in bu baskıya dayanabilmesi de uzun sürmüyor. Sonunda Can'a ‘benim için kalmadın' diyor.