Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 48. yeni bölüm fragman yayınlandı! Erkenci Kuş 47. son bölüm izle
Erkenci Kuş 48. yeni bölüm fragman yayınlandı! Erkenci Kuş 47. son bölüm izle
Erkenci Kuş 48. yeni bölüm önizleme/fragman geldi. Erkenci Kuş dizisinin 47. son bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri veriyor. Diziseverler geçen yaz mevsiminden beri sıkı bir şekilde takip ettikleri Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyor.
Magazin 9 Temmuz 2019 - 22:12

Erkenci Kuş 48. yeni bölüm önizleme/fragman yayınlandı. Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde; Can'la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

ERKENCİ KUŞ 48. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ERKENCİ KUŞ 48. YENİ BÖLÜM ÖNİZLEME


ERKENCİ KUŞ 47. SON BÖLÜM İZLE

Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can'la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can'ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem'dedir.

Sanem, Can'a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem'e bir teklifte bulunur. Sanem'in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir.

Can ve Sanem'in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?

Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla'ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit'le Emre'nin arası nasıl olacak?

Can, Sanem'e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?

Son güncelleme: 22:31 - 10.07.2019